دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصاباتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

شرکت فناور آرام گستر حکیم؛ فعال در پاسخگویی به نیاز جامعه

 | تاریخ ارسال: 1399/8/25 | 
شرکت فناور آرام گستر حکیم؛ فعال در پاسخگویی به نیاز جامعه
شرکت فناور آرام گستر حکیم؛ فعال در پاسخگویی به نیاز جامعه
مدیر تولید شرکت آرام گستر حکیم تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران: هدف اصلی شرکت، استفاده از دانش روز در تولید و تامین محصولات مورد نیاز مناسب سازی محیط با بهترین کیفیت، بالاترین ضریب امنیت و سازگاری با محیط براساس اصول طراحی همگانی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مهندس امیر حسن حکیمیان؛ مدیر تولید و عضو هیئت مدیره شرکت آرام گستر حکیم در خصوص معرفی این شرکت، گفت: شرکت فناور از سال ۱۳۹۵ به طور تخصصی در زمینه مناسب‌سازی محیط زندگی افراد کم‌توان و ایجاد زندگی مستقل، خدمات خود را به جامعه هدف فعالیت می کند.
وی افزود: با توجه به اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و اهمیت تولید ملی، تمامی قطعات از صفر تا صد در داخل کشور تولید می شود، لذا این سیاست موجب صرفه‌جویی ارزی و ایجاد اشتغال برای ایران و ایرانینان شده است.
حکیمیان اظهار کرد: محصولات شرکت آرام گستر حکیم شامل صندلی حمام، نرده راهرو و دستگیره‌های نگهدارنده سرویس بهداشتی می شوند؛ جنس آنها آلومینیومی پنج پره، روکش تمام پلاستیک آنتی باکتریال و اتصالات استیل ۳۰۴ زنگ نزن هستند تا ماندگاری و تحمل شرایط محیطی را تضمین کنند.
مدیر تولید شرکت آرام گستر حکیم ادامه داد: تجهیزات تولید داخل دارای کیفیت و ویژگی‌های رقابتی با نمونه‌های اروپایی خود هستند. علاوه بر عمر مفید حداقل ۱۵ ساله این تجهیزات، همه خدمات پس از فروش نیز در داخل کشور ارائه می‌شوند.
مهندس حکیمیان افزود: این شرکت بنای خود را بر عرضه بهترین و با کیفیت‌ترین محصول موجود در دنیا قرار داده که مشابه آن‌ها از کشور آلمان و یا تحت لیسانس آلمان با گواهی TUV و SGS سوییس ارائه می شود.
وی گفت: قیمت محصولات شرکت آرام گستر حکیم در مقایسه با نمونه‌های خارجی ۵۰ درصد پایین تر است؛ همچنین کیفیت آن نیز در مقایسه با نمونه‌های خارجی، طبق آزمایشات بالاتر بوده و با افتخار به عرض می‌رسانیم، هم اکنون ایران به عنوان ششمین کشور تولید کننده این تجهیزات درجهان شناخته می شود.
عضو هیئت مدیره شرکت آرام گستر حکیم افزود: در حال حاضر این شرکت بالغ بر ۳۰ نوع محصول مختلف برای مناسب‌سازی منازل سالمندان، معلولین، جانبازان و افراد کم توان تولید می کند که در آینده ای نزدیک به ۵۰ نوع محصول می رسد.
وی خاطر نشان کرد: تمام این محصولات براساس نیازسنجی و بازدیدهای میدانی از شرایط منازل، آسایشگاه ها، بیمارستانها  و نیاز‌ها و اولویت‌های اولیه آن‌ها به مرحله تولید رسیده است. 
از سوابق کاری شرکت آرام گستر حکیم می توان به تجهیز و مناسب سازی موسسه خیریه کهریزک، بزرگترین مجتمع نگهداری از سالمندان و معلولین کشور و سازمان بهزیستی کشور و ستاد مناسب سازی کشور اشاره کرد.
خبر: ره نورد


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 216 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر