دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصاباتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

بازدید نوروزی وزیر بهداشت از بیمارستان فیروزگر تهران/ بهار ۱۴۰۰ واکسن ملی به مصرف خواهد رسید

 | تاریخ ارسال: 1399/12/30 | 
بازدید نوروزی وزیر بهداشت از بیمارستان فیروزگر تهران/ بهار ۱۴۰۰ واکسن ملی به مصرف خواهد رسید
بازدید نوروزی وزیر بهداشت از بیمارستان فیروزگر تهران/ بهار ۱۴۰۰ واکسن ملی به مصرف خواهد رسید
وزیر بهداشت در واپسین ساعات سال ۹۹ و همزمان با تحویل سال ۱۴۰۰ با حضور در بیمارستان فیروزگر تهران، با اهدای شاخه های گل از نیروهای این بیمارستان، تقدیر کرد.
 به گزارش  روابط عمومی دانشگاه و به نقل از وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: به همه هموطنان هر کجای جهان که هستند، سال جدید را تبریک می گویم. امروز توفیق پیدا کردم که مراسم تحویل سال را کنار همکاران زحمتکشم در بیمارستان فیروزگر تهران باشم و به آنها خسته نباشید سال جاری و تبریک سال نو را عرض کنم و لحظات تحویل سال را در خدمت عزیزانی باشم که دور از خانواده ها برای مردم زحمت می کشند.
وی افزود: به همه شهدای مدافع سلامت درود می فرستم و به خانواده های عزیز آنها که در کنار سفره هفت سین، سایه بلند شهدای والامقام مدافع سلامت را ندارند و این خانواده ها بدانند که من نیز در کنار آنها، همدرد و داغدار هستم. به تمام خانواده هایی که عزیزان شان را به علت بیماری کووید۱۹ از دست دادند و حتی نتوانستند برای آنها مراسم برگزار کنند، تسلیت می گویم.
وزیر بهداشت یادآور شد: امسال، سومین سال تحویل است که از روز مسئولیتم در وزارت بهداشت، توفیق نداشتم که در کنار خانواده باشم و این توفیق را پیدا کردم که در کنار همکارانم حضور داشته باشم. سال۹۸ در کنار همکاران اورژانس در مناطق سیل زده بودم و پارسال و امسال نیز در کنار عزیزانم در نظام سلامت، سال تحویل را سپری می کنیم.
دکتر نمکی تاکید کرد: به همه عزیزانم در نظام سلامت که جانفشانی و ایثار کردند، خسته نباشید می گویم. امروز که بعد از یک ماه از چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی و مهار طغیان عظیم توسط همکاران ما، متوجه می شوید که یک شاهکار ستودنی است و باید دست یکایک آنها را بوسید. بنده به عنوان سرباز کوچک نظام سلامت، هر قدر هم که از همکارانم تقدیر کنم، کم است.
 وی خاطرنشان کرد: از افرادی که به توصیه های ما گوش دادند و در خانه ماندند و همانند سال گذشته، تحمیل کرده و از سفر پرهیز کردند، تشکر می کنم. نه گله بلکه باز هم از آنهایی که به سفر رفتند و حرف های ما را گوش ندادند، تقاضا می کنم که بگونه ای عمل کنند که مشکلات تازه ای را برای خودشان و همکاران ما در نظام سلامت که ۱۳ ماه توانفرسا را طی کردند، ایجاد نکنند و امیدواریم همه آنها با سلامتی و رعایت پروتکل ها، به منازل خود برگردند.
وزیر بهداشت گفت: از مردم عزیزی که در خانه مانده اند، تقاضا می کنم که دید و بازدید عید را با رعایت پروتکل ها و با استفاده از فضای مجازی داشته باشند. از همه عزیزان رسانه به ویژه صدا و سیما تشکر ویژه می کنم که در سال ۹۹ به شدت با ما همراه بودند و امیدوارم سال نو، پر از سلامتی و موفقیت باشد و به یکایک اصحاب رسانه به ویژه صدا و سیما، تبریک می گویم و برای آنها آرزوی سلامتی دارم.
دکتر نمکی اظهار داشت: امیدواریم با دعای خیر مردم شریف کشورمان و همه پاکدلان کشور، ویروس کووید۱۹ از جهان به ویژه از کشور ما، رخت بربندد. در بهار ۱۴۰۰، واکسن ملی کرونا به مصرف خواهد رسید و امیدواریم که تا نیمه اول سال، تمامی گروه های هدف را واکسینه و زنجیره بیماری را قطع کنیم.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 300 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر