دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصابات
  • معرفی گروههای آموزشی دانشگاهدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان کرد: خرد جمعی و بهره مندی از رهنمون بزرگان چراغ راه دانشگاه است

 | تاریخ ارسال: 1400/6/29 | 
خرد جمعی و بهره مندی از رهنمون بزرگان چراغ راه دانشگاه است
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران:
خرد جمعی و بهره مندی از رهنمون بزرگان چراغ راه دانشگاه است
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران در دیدار با معاونین، مدیران و روسای دانشکده ها عنوان کرد: با پیروی از اسناد بالادستی و وفاق جمعی به عنوان چراغ راه دانشگاه، این امانت را بر عهده می گیرم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر عبدالرضا پازوکی؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران در جلسه هیئت رئیسه روز دوشنبه بیست و نهم شهریور ۱۴۰۰ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهارکرد: از زحمات دکتر کوهپایه زاده، مدافعان سلامت و همکاری سایر بخشها در مسیر پیشبرد اهداف دانشگاه تقدیر می کنم که توانستند شرایط بحرانی را با حفظ آرامش کنترل کنند.
پازوکی با بیان تشکر از حسن اعتماد مقام وزارت ، افزود: دانشگاه های علوم پزشکی علاوه بر ایفای وظابف در حوزه های آموزش و پرورش باید یک برنامه ریزی ویژه برای حیطه های گسترده بهداشت و درمان و دانشجویی داشته باشند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران خاطر نشان کرد: ما هم با بازبینی سیاست های قبلی دانشگاه در مسیر تحقق اهداف گام بر می داریم.
وی با اشاره به آسیب های دوران کرونا، بیان کرد: مقام وزارت و مدیران بهداشتی و درمانی توانستند در صحنه مقابله با کرونا حضور جهادی داشته باشند؛ لذا من هم وظیفه خود می دانم در کنار وزیر نقش خود ارا ایفا کنم.
پازوکی تصریح کرد: استفاده از خرد و وفاق جمعی و بهره گیری از رهنمود های بزرگان به عنوان چراغ راه دانشگاه است؛ امیدوارم من هم با پیروی از اسناد بالادستی، سهم خود را در مسیر پیشرفت دانشگاه به خوبی ادا کنم و امانت دار خوبی برای این مجموعه باشم.
دکتر ابوالفضل باقری فرد؛ معاون آموزشی وزارت بهداشت و درمان نیز در این نشست اظهار کرد: دکتر کوهپایه زاده، تمام توان خود را برای تحقق اهداف به کار گرفت و توانست تفکر و خرد جمعی را در سطح دانشگاه ایجاد کند. همچنین تکریم اعضای هیئت علمی و دانشجویان در دوران مسئولیت ایشان مورد توجه بود
.
وی با بیان اینکه دکتر پازوکی هم فرد آزموده و دارای برنامه ریزی مشخص برای اداره مناسب دانشگاه است، افزود: باید از پتانسیل موجود به درستی برای پیشرفت دانشگاه بهره برداری شود و در زمان کوتاه مسئولیت برای اعتلای حوزه های آموزش و پژوهش، بهداشت و درمان تلاش کرد.
دکتر سید محمد پورحسینی؛ مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل حوزه وزارتی نیز اظهار کرد: زحمات کادر سلامت در طی بیست ماه مقابله با کرونا یادآور ایثارگری های رزمندگان در دفاع مقدس است و این مجاهدت ها جای تقدیر دارد.
وی با بیان اینکه دکتر کوهپایه زاده و دکتر پازوکی از اساتید برجسته و بنام دانشگاه هستند، افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایران محصول انقلاب است و توانسته در طول این چهل سال جایگاه خود را در عرصه داخلی و بین المللی ارتقاء دهد.
پایان خبر
ره نورد


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 858 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر