دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 دسترسی سریع کارکنان

اطلاع رسانی

نمایش آمار بازدیدهای کل: 204327536

نمایش آمار بازدیدهای روز جاری: 41150

نمایش آمار بازدیدهای پایگاه 208330

نمایش آمار بازدیدهای 24 ساعت گذشته پایگاه: 444

کاربران حاضر در پایگاه: 0

برگزاری کمیته شهرستانی آموزش و پیشگیری از اعتیاد

 | تاریخ ارسال: 1394/6/18 | 

در راستای اجرایی شدن منویات مقام عظمای ولایت در بند 57 از سرفصل امنیتی - دفاع؛ برنامه ی توسعه ی ششم کشور، شبکه بهداشت و درمان بهارستان به عنوان دبیر کمیته آموزش و پیشگیری از اعتیاد، جلسه ای را در این خصوص با حضور نمایندگان محترم فرمانداری و دفاتر ائمه محترم جمعه بهارستان ، مدیر شبکه بهداشت و اعضای کمیته آموزش و پیشگیری از اعتیاد شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار نمود.
در ابتدای جلسه دکتر جواد گلشنی اصل؛ مدیر شبکه بهداشت بهارستان ضمن عرض خوشامدگوئی ، در خصوص علل گرایش جوانان به اعتیاد، اهمیت مداخله مؤثر در فضاهای مجازی، نقش سلامت معنوی و نشاط اجتماعی و نیز تفریحات سالم در کاهش آسیب های اجتماعی مطالبی را ارائه نمود.
در ادامه رقیه مرادی زرده؛ مسئول واحد آموزش سلامت شبکه بهداشت ، مطالبی را در خصوص اولویت سلامت شهرستان و اقدامات انجام شده توسط کمیته آموزش و پیشگیری از اعتیاد بیان داشته و سپس به ذکر برخی پیشنهادات اجرایی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی پرداخت .
در پایان جلسه پس از ارائه پیشنهادات توسط حاضرین ، آقای امانی نماینده محترم فرمانداری ضمن ابراز خرسندی از برنامه های شبکه بهداشت در خصوص ارتقای سطح سلامت شهرستان و نیز اقدامات مداخله ای صورت گرفته در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و اعتیاد ، به جمع بندی مطالب پرداخته و بر حمایت حوزه فرمانداری در راستای اجرای برنامه های پیش گیری از اعتیاد تاکید نمود .
شایان ذکر است ، کلیه اعضا کمیته موظف به ارائه برنامه ای مدون به منظور کاهش آسیب های اجتماعی به حوزه ی فرمانداری و شبکه بهداشت شدند.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 524 بار   |   دفعات چاپ: 107 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر