دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 دسترسی سریع کارکنان

اطلاع رسانی

نمایش آمار بازدیدهای کل: 204326325

نمایش آمار بازدیدهای روز جاری: 39939

نمایش آمار بازدیدهای پایگاه 208309

نمایش آمار بازدیدهای 24 ساعت گذشته پایگاه: 423

کاربران حاضر در پایگاه: 0

دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان و سرپرست ریاست بیمارستان امام حسین (ع) با امام جمعه شهر گلستان

 | تاریخ ارسال: 1395/8/19 | 

دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان ، دکتر عباسی سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) ، آقای سپهرکیا مسئول حراست ،آقای حسینی مسئول امور عمومی شبکه و بیمارستان با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه شهر گلستان در تاریخ 18/8/95 دیدار کردند .
دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن ارائه گزارشی از اجرای طرح تحول نظام سلامت، از امام جمعه شهرستان به دلیل حساسیت ویژه در خصوص مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان منطقه، قدردانی کرد.
دکتر دمیریان تأکید کرد: بدون شک حمایت روحانیت از مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، باعث ارتقای سطح خدمات‌رسانی در بخش سلامت به مردم شهرستان می‎شود.
وی با تأکید بر اهمیت همفکری با ائمه جماعات و جمعه در حل مسائل بهداشتی درمانی شهرستان، گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط دولت تدبیر و امید در کشور، خدمات زیادی در بخش بهداشت و درمان ارائه شده است .
در ادامه دکتر دمیریان جناب آقای دکتر عباسی را به عنوان سرپرست ریاست بیمارستان و جناب آقای مهاجر را به عنوان مدیر بیمارستان به محضر حاج آقا صفایی معرفی نمودند.
جناب آقای دکتر عباسی سرپرست ریاست بیمارستان اعلام کرد: از شنبه 22/8/95 درمانگاه بیمارستان به صورت شبانه روزی شروع به فعالیت می نماید .
در پایان حاج آقا صفایی امام جمعه شهرستان هم با تشکر از حضور مدیر شبکه و مسئولین بیمارستان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در زمینه اطلاع‎رسانی جمعی و ارتقای کیفیت خدمات‎رسانی به مردم منطقه اعلام کرد.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 625 بار   |   دفعات چاپ: 134 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر