دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • مطالب آموزشی حوزه سلامت
  • نشانی مراکز و پایگاه های سلامت تحت پوشش
  • راهنمای بالینی مبتنی بر شواهد
  • سامانه های مرتبط
  • راهنمای مراجعین

بازدید نوروزی سرپرست و معاونین بهداشت و درمان دانشگاه از بیمارستان امام سجاد شهریار

 | تاریخ ارسال: 1398/1/3 | 

در سومین روز از فروردین 98، سرپرست، معاونین بهداشت و درمان و مدیر روابط عمومی دانشگاه، از بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار، بازدید کردند.
 
روابط عمومی معاونت بهداشت - همزمان با آغاز سومین روز از سال نو، دکتر کوهپایه زاده به همراه دکتر عبادی فرد آذر و دکتر توکلی؛ به ترتیب سرپرست و معاونین بهداشت و درمان دانشگاه، به همراه دکتر احمدی مدیر روابط عمومی و دکتر غلامی مدیر مرکز حوادث و فوریتهای اورژانس معاونت درمان، از بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار بازدید کردند.
 
در این بازدید، دکتر فلاحتی مدیر بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار، گزارشی از فعالیت ها، اقدامات انجام شده و عملکرد مالی یک ساله بیمارستان و همچنین تعداد نیروها، تجهیزات موجود و مورد نیاز ارائه داده و چشم انداز و اهداف بیمارستان در سال جدید را بیان کرد.
 
دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشت دانشگاه؛ بر ضرورت اجرای دقیق نظام ارجاع و پرونده الکترونیک در بیمارستان به عنوان استراتژی مهم سال ٩٨ تأکید و خاطرنشان کرد: ضرورت استقرار نظام ارجاع و پزشک خانواده در تمامی مناطق شهری کشور، مهم­ترین سرفصل نظام سلامت در برنامه پنجم توسعه می­باشد که در صورت اجرای مطلوب و استقرار کامل آن، می­تواند نقش به سزایی در ارتقای سلامت عمومی جامعه و گسترش عدالت اجتماعی و استقرار نظام درمانی سلامت محور ایفا نماید.

 
معاون بهداشت دانشگاه، ضمن ارائه آمار فعالیت‌ها و تعداد ارجاعات انجام شده تا کنون، درخصوص سیستم نظام ارجاع درحوزه تحت پوشش این معاونت، خاطر نشان کرد: جزء اولین دانشگاه‌هایی هستیم که این برنامه را در سطح شهرستان های تابعه اجرایی کرده و عملیاتی شدن نظام ارجاع از افتخارات کارکنان معاونت های بهداشت و درمان می باشد.
 
دکتر توکلی معاون درمان نیز بر لزوم اجرای مطلوب نظام ارجاع تأکید و نحوه اجرای آن در بیمارستان های تحت پوشش را عنوان کرد.
 
سرپرست دانشگاه و هیئت همراه، با حضور در بخش اورژانس، از نزدیک از روند درمان و پاسخگویی به مراجعه کنندگان آگاهی یافته و با بیماران دیدار و گفتگو کردند.
 
در ادامه گروه مدیریتی دانشگاه، از بخش های داخلی و دیالیز بیمارستان بازدید کرده و ضمن تبریک سال نو به همکاران، از چند و چون ارایه خدمات اطلاعاتی را دریافت و توصیه هایی را در این خصوص ارایه دادند.
 
گفتنی است مراکز خدمات جامع سلامت منتخب و نیز تمامی‌ مراکز درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مراجعه کنندگان در آماده باش کامل می باشند. 
 
 CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 426 بار   |   دفعات چاپ: 53 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر