دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • بیماران و مراجعین
  • فراگیران
  • کارکنان
  • پزشکان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مرکز آموزشی درمانی شهید هاشمی نژاد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۱۳ | 
مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳/۳/۹۸  با حضور ریاست  محترم دانشگاه، معاون و هیات همراه در سالن آمفی تاتر بیمارستان برگزار گردید . در این مراسم جمع کثیری از پزشکان و کارکنان  بیمارستان هاشمی نژاد  و محب مهر حضور داشتند. 
پس از تلاوت قرآن و سرود ملی، آقای دکتر محمود رضا محقق مدیر عامل اسبق بیمارستان آیه شریفه" والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا " را قرائت فرمودند. ایشان از همکاری و همراهی مدیران و همه کارکنان بیمارستان هاشمی نژاد تشکر و قدردانی نموده و اعلام نمودند از اینکه در این مدت توفیق خدمت در این سمت را داشتند خداوند متعال را شاکر هستند، در ادامه  صحبت های خود، برای مدیر عامل جدید بیمارستان ،آقای دکتر محسن عباسی، آرزوی  سلامتی و موفقیت ازدرگاه حضرت حق را مسئلت نمودند. 
در این مراسم دکتر عباسی، مدیر عامل جدید مرکز از سیر تحولات بیمارستان هاشمی نژاد از سال ۱۳۸۱ و تلاشهای شبانه روزی در بحث ساخت و ساز و نحوه ارائه خدمات  به مراجعین ابراز خرسندی نمودند و اظهار داشتند زحمات اساتیدی چون دکتر اعتمادیان و سایرمدیران موجب این جایگاه ارزشمند بیمارستان شده است.
ایشان از اساتید بزرگی چون آقای دکتر شاهرخ و آقای دکتر عبدی و مرحوم دکتر رسولی که سمبل اخلاق و تعهد هستند یادی نمودند. در ادامه صحبتهای خود از  همه پزشکان، مدیران و کارکنان بیمارستان درخواست نمودند در این راه  ایشان را یاری نمایند تا بیمارستان مسیر خوشنامی و ارتقا خود را  همچون گذشته طی نمایند.
 معاون آموزشی و پژوهشی بیمارستان،آقای دکتر پژمان شادپور، ضمن تشکر از زحمات دکتر محقق در طی این مدت، از شناخت دیرینه خود نسبت به دکتر عباسی، روحیات خدمت گزاری و سطح بالای علمی ایشان  در قامت  عضو هیات علمی و درسطح دانشگاه علوم پزشکی ایران مطالبی را بازگو نمودند، و از ایشان برای قبول مسئولیت مدیرعاملی بیمارستان  تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان جلسه آقای دکتر کوهپایه زاده، ریاست محترم دانشگاه بیان نمودند برای رسیدن به موفقیت جمعی در سطح دانشگاه اقدامات گسترده ای می بایست با حضور افراد موثر و فعال انجام شود. سابقه درخشان بیمارستان هاشمی نژاد به عنوان یک مرکز ساختار مند نشان می دهد تلاش های مدیران و مسئولین قبلی همانند آقای دکتر اعتمادیان و ... و زحمات آقای دکتر شادپور در حوزه آموزشی و پژوهشی به گونه ای است که عملکرد بیمارستان هاشمی نژاد با تغییرات مدیریتی، همچون گذشته پیشرو و پیشتاز در عرصه های خدمت رسانی ،آموزشی و پژوهشی می باشد در ادامه ایشان خاطر نشان فرمودند ما به دنبال ایجاد پایه گذاری یک تیم مدیریتی موفق در سطح دانشگاه هستیم و تا یکی دو ماه آینده تنظیمات لازم را در سیستم های مدیریتی برقرار خواهیم کرد و بعد از آن با برنامه ریزی و اقدامات عملیاتی، برای تحقق اهداف ۲ ساله دانشگاه وارد عمل خواهیم شد. امید است امروز به عنوان یک روز خوب و به یاد ماندنی در سطح بیمارستان و دانشگاه در خاطره ها بماند. CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1654 بار   |   دفعات چاپ: 93 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر