دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصاباتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

تقدیر از رتبه های برتردانشگاه ایران در آزمون های اختصاصی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۱۴ | 
تقدیر از رتبه های برتردانشگاه ایران در آزمون های اختصاصی
مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون تخصصی ، فوق تخصصی ، تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : این مراسم به همت دانشکده پزشکی مورخ 14 آبان ماه  و با حضور دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه، معاونین ، روسای دانشکده ها  ، مدیران گروه و اعضای هئیت علمی  در سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی برگزار گردید.
در ابتدا دکتر کوهپایه زاده ضمن تبریک عنوان کرد: خرسندم که در کنار شما دستیاران موفق حضور دارم ، شما به عنوان همکاران ما در واحد فارغ التحصیلی دانشگاه هستید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: از شما جوانان که توانستید در آزمون های اختصاصی ، رتبه های برتر را کسب نمایید تشکر می کنم ، هم چنین از اساتید بزرگوار که راهنما و همیارتان در این مسیر موفقیت بودند  ، قدردانی می نمایم.
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران علاقمند است تا سهم بیشتری از فارغ التحصیلانش موفق باشند و در این راستا ، تمام تلاش خود را می نماید تا بستر مناسب را فراهم آورد.  در واقع برای تبدیل یک ایده به محصول ، تفکرات مدیریتی مناسب مورد نیاز است .
دکتر کوهپایه زاده خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران همواره دارای رتبه های برتر در مقطع تحصیلات تکمیلی است  که جای تقدیر دارد.
ایشان با اشاره به ارتقاء کیفی آموزش و بر طرف کردن مشکلات سطح مدیریتی بر مشارکت جمعی و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد تاکید کرد.
رئیس دانشگاه برای همه برگزیدگان آرزوی  توفیق  نمود و اعلام داشت : ما آماده شنیدن نقطه نظرات فارغ التحصیلان برجسته جهت اجرایی شدن اقدامات و تحقق اهداف هستیم.
در ادامه معاون آموزشی دانشگاه گفت: به تمام دانشجویان، فراگیران، دستیاران دانشگاه علوم پزشکی ایران تبریک عرض می کنم.  
دکتر مظاهری نژاد اظهار کرد: دونکته  قابل توجه این است که شما تگ(tag) دانشگاه علوم پزشکی ایران  را دارید و هر کجا که هستید نشانه ای از دانشگاه علوم پزشکی ایران است . پس امیدوارم که همیشه بتوانید موفق باشید و آبروی دانشگاه ایران را حفظ کنید.
نکته دوم اینکه تعداد دانشجویان و رتبه های برتر نشان از آموزش خوب شما در این دانشگاه است ، و همت خوبی که شما داشتید و سیستم آموزش خوبی که از آن برخوردار بودید.
وی ابراز داشت: امید است بتوانیم بستری را فراهم کنیم تا شاهد رشد چشمگیر سطح آموزش در دانشگاه باشیم.
دکتر مظاهری نژاد اعلام کرد: ما تمام تلاشمون را می نماییم و شعار من این است که نقدی اگر هست به دیده منت می گذارم.
  از نظر من هر تصمیمی مدیر گروه های و معاونین آموزشی دانشکده است  اخذ نمایند همراستا با تصمیم معاونت آموزشی است.
 معاون آموزشی دانشگاه ضمن تشکر از همه اساتید اشاره کرد: ما باید در انتخاب مدیران دقت کنیم ولی به آنها تفویض اختیار نماییم.
در پایان از رتبه های برتر سال 98 دررشته های تخصصی ، فوق تخصصی ، پزشکی عمومی، تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایران  تقدیر شد.
      
 تهیه خبر :  رهنورد                


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1541 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر