دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • حقوق شهروندی در نظام سلامت
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701-86702708
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

مراسم گرامیداشت شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و فرزندان جناب آقای دکتر اسدی لاری و سرکار خانم دکتر مجد در دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ | 
مراسم گرامیداشت شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و فرزندان جناب آقای دکتر اسدی لاری و سرکار خانم دکتر مجد در دانشگاه
  
مراسم گرامیداشت شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و ترحیم فرزندان گرامی جناب آقای دکتر اسدی لاری و سرکار خانم دکتر مجد روز سه شنبه ۲۴ دی ماه در مسجد امام حسین(ع) واقع در پردیس دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ پیرو شهادت تعدادی از هموطنان و دانشجویان گرانقدر در سانحه سقوط هواپیمای  مسافربری  اوکراینی مراسم ترحیم و یادبود جانباختگان این حادثه همزمان با مراسم ترحیم فرزندان آقای دکتر اسدی لاری  و خانم دکتر مجد جباری اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه در مسجد امام حسین علیه السلام دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عصر آغاز شد، دکتر کوهپایه زاده رییس دانشگاه، اعضای هیئت رییسه، اساتید، جمعی از مسؤلین، همکاران و دانشجویان حضور داشتند.
دکتر کوهپایه زاده در این مراسم گفت: همانطور که مستحضر هستید در این روزهای اخیر غم های زیادی در دل همه ایرانیان عزیز وارد شده ، از طرف خانواده بزرگ دانشگاه ایران تسلیت می گویم و از خداوند بزرگ برای این بزرگواران طلب آمرزش و مغفرت، همچنین برای خانواده ها، بازماندگان و  تمامی ایرانیان طلب صبر و تحمل و بردباری می نمایم.
وی ضمن اظهار امیدواری که انشالله که خداوند در دلهای همه ما آرامش ایجاد کند، افزود: تسلیت ویژه به برادر عزیزمان آقای دکتر اسدی لاری و همچنین خانم دکترمجد که دو فرزند ارزشمند و برومند خودشان را در این حادثه از دست دادند، عرض می کنم و ما هم در غمشان شریک هستیم. 
رییس دانشگاه خاطر نشان کرد: امیدوارم خداوند قلوب این عزیزان و خانواده های محترمشان را به لطف خودش آرام بگرداند و دعای همه ما این باشد که خانواده هایشان  سلامت و تندرست باشند.
دکتر کوهپایه زاده گفت: امیدوارم ما از این اتفاقات و سختی هایی که همواره در دنیای ما دیده می شود ، بتوانیم به عنوان یک فرصت نگاه کرده و تلاش کنیم به عنوان یک دانشگاه و یک محل تولید علم ، دانش و تجربه ، تلاش خود را برای استقلال کشور، خودکفایی علمی در بخشهای سلامتی کشور بیش از گذشته بکارگیریم  تا شاهد روزهای سرشار از شادی ها و موفقیت ها در کنار هم باشیم. 
دکتر کوهپایه زاده افزود: همانطور که مستحضر هستید یکی از بازنشستگان عزیز ما دکتر موسوی عزیز متخصص گوش و حلق و بینی در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) هم فرزند، همسر و نوه های عزیزشان را در این پرواز از دست دادند و تعداد زیادی دیگر از هموطنان عزیز ما داغدار هستند. انشالله بتوانیم غیر از دعا برای آرامش این عزیزان و مغفرت برای از دست رفتگان، در دانشگاه با یک انرژی بیشتر و تلاش مضاعف در مسیر موفقیت که سردار سلیمانی ها در این مملکت هموار کردند و جوانانی که بی نام و نشان در این مسیر جنگیدند و رفتند، بهتر فعالیت نماییم. همچنین این بار سنگینی که بعد از این حوادث به گردن همه ما دانشگاهیان و مردم سنگینی می کند، را به خوبی به سر منزل مقصود برسانیم.
وی در پایان ضمن تسلیت  مجدد به همه دانشگاهیان و خانواده های داغدار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایران، از زحمات و هماهنگی های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در دانشگاه و همکاران روابط عمومی تشکر نمود.


 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 3234 بار   |   دفعات چاپ: 28 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر