دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 دسترسی سریع کارکنان

اطلاع رسانی

نمایش آمار بازدیدهای کل: 212491023

نمایش آمار بازدیدهای روز جاری: 14866

نمایش آمار بازدیدهای پایگاه 304545

نمایش آمار بازدیدهای 24 ساعت گذشته پایگاه: 234

کاربران حاضر در پایگاه: 1

بازدید نوروزی معاون درمان دانشگاه ایران از نقاهتگاه و اورژانسی 115 شهرستان بهارستان

 | تاریخ ارسال: 1399/1/10 | 
 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهارستان ، دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه به همراه دکتر ولایتی با حضور در نقاهتگاه بیماران کرونایی از نزدیک با دکتر جانجانی فرماندار شهرستان ، سالک معاون سیاسی فرمانداری ، دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر روسای فرمانداری و شبکه بهداشت و درمان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار نوروزی که در روز  5شنبه 7 فروردین ماه  صورت گرفت دکتر توکلی و تیم همراه از نزدیک در روند تجهیز و تکمیل این نقاهتگاه قرار گرفتند.
 این نقاهتگاه که به دستور فرماندار و به همت  شهرداری گلستان و شبکه بهداشت و درمان بهارستان تجهیز گردیده است در بازار میوه وتره بار جنب بیمارستان می باشد که هفتاد تخت در آن تجهیز شده است و برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا که از بیمارستان مرخص می‌شوند و  شرایط حضور در خانه را ندارند می توانند در این مکان  با تجهیزات و امکانات و مراقبتهای ویژه دوره نقاهت خود را سپری می کنند.
 
در ادامه بازدیدهای نوروزی دکتر توکلی و هیات همراه با حضور در  بیمارستان امام حسین (ع) از بخشهای بیماران کرونایی و اورژانس بازدید  و از نزدیک وضعیت بیماران ، تجهیزات و ملزومات حفاظت فردی را مورد ارزیابی قرار دادند.
گفتنی است معاون درمان دانشگاه از اورژانس ۱۱۵ بهارستان نیز بازدید کرد و آمار ماموریت ۱۱۵ وضعیت آمبولانس ها و پایگاه اورژانس ۱۱۵ توسط ایشان، مدیر شبکه بهارستان و هیات همراه مورد بازدید قرار گرفت.
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 378 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر