معاونت توسعه مدیریت و منابع- [اخبار پایگاه]
افتتاح سالن VIP مرکز همایش های بین المللی رازی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1396/6/27 | 
 سالن VIP مرکز همایش های بین المللی رازی صبح امروز دوشنبه 27 شهریورماه 1396 با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، دکتر حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه، معاونین و مدیران دانشگاه، روسا و مدیران بیمارستانها افتتاح شد.
دکتر سید علی صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت اظهار داشت: مشارکت و همکاری در وزارت بهداشت به عنوان یک سنت حسنه محسوب می شود. در واقع همکاری و همفکری با دانشگاهها نیازمند تسهیلات لازم می باشد که خوشبختانه این بستر در دانشگاه علوم پزشکی ایران فراهم شده است.
دکتر صدرالسادات ضمن تقدیر از دست اندرکاران این پروژه بیان نمود: با افتتاح سالن VIP دانشگاه علوم پزشکی ایران زمینه  برای تصمیم گیری های مهم و تسهیل در انجام ماموریتهای حوزه سلامت فراهم شده است.
دکتر حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه ضمن خیر مقدم به دکتر صدر السادات  اظهار داشت :  امروز ما به همت دفترمعاونت توسعه وزارت بهداشت و دانشگاه شاهد افتتاح یکی از پروژه های ماندگار در سطح دانشگاه هستیم که امیدواریم  این پروژه مبنای ارائه خدمات ارزنده  در راستای برگزاری همایش ها و کنفرانس های کشوری در سالیان متوالی باشد.
در ادامه دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه اظهار داشت : علی رغم مشکلات زیر ساختی برای انجام این پروژه موفق شدیم با حمایت معاونت توسعه وزارت بهداشت و همکاری شرکت فرابک این برنامه را به پایان برسانیم  و ظرفیت مرکز همایش بین المللی رازی را افزایش دهیم .
دراین مراسم از زحمات و پیگیری دست اندرکاران پروژه افتتاح سالن VIP با اهدا لوح قدر دانی شد.
لازم به ذکر است ظرفیت این سالن 126 می باشد که به همت شرکت فرابک در مدت 4 ماه طراحی و ساخته شده است.

نشانی مطلب در وبگاه معاونت توسعه مدیریت و منابع:
https://iums.ac.ir/find.php?item=21.30021.55264.fa
برگشت به اصل مطلب