پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه ۶۰۷۰ اقدامی مبتکرانه در شرایط کرونایی کشور

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/2/13 | 
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت:
سامانه ۶۰۷۰ اقدامی مبتکرانه در شرایط کرونایی کشور
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در بازدید از سامانه تلفنی ۶۰۷۰ آن را اقدامی مبتکرانه  در شرایط کرونایی کشور و قابل بهره برداری برای مدیریت بحران های احتمالی بعدی دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسینعلی شهریاری؛ رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی  روز دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور در دانشگاه علوم پزشکی ایران از سامانه ۶۰۷۰ بازدید کرد .
وی افزود: سامانه ۶۰۷۰ کمک موثری برای ساماندهی فرآیند ارجاع و بستری بیماران کرونایی است که انشالله به صورت طرحی ماندگار برای مدیریت بهتر بحران در آینده مورد استفاده قرار گیرد.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: راه اندازی سامانه ۶۰۷۰ در استان تهران می تواند به عنوان یک تجربه موفق  در مسیر توسعه  همکاری های بین بخشی، تعامل بهتر دانشگاه ها  و تسهیل امور تلقی شود که امیدوارم در سایر کلان شهرها از این الگو بهره برداری کنند.
وی از انجام اقدامات خوب در زمینه تولید واکسن داخلی نیز خبر داد و افزود: تولید واکسن داخلی نشان دهنده توان بالای جوانان خبره کشور است و به امید خدا ایران به یکی از قطب های مهم ساخت واکسن در دنیا  تبدیل می شود .
در ادامه دکتر شهریاری با کارشناسان سامانه ۶۰۷۰ گفتگو کرد و از نزدیک در جریان روند پاسخگویی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان از تمامی مردم درخواست کرد در زمان فرا رسیدن نوبت برای تزریق واکسن حتما اقدام کنند.
پایان خبر
ره نورد
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
https://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.115854.fa
برگشت به اصل مطلب