پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- معاونت ها و مراکز ستادی
مراسم فارغ التحصیلی اولین دانشجوی بین الملل PHD رشته شنوایی شناسی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱ | 
اولین دانشجوی بین الملل PHD رشته شنوایی شناسی  از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ مراسم فارغ التحصیلی دکتر سامر محسن دانشجوی PHD شنوایی شناسی با حضور دکتر قاسمی معاون امور بین الملل ، دکتر ملکوتی معاون تحقیقات و فناوری ، دکتر مقتدایی رییس پردیس بین الملل ، دکتر احمدی معاون آموزشی اموربین الملل ، دکتر علی سید احمد نماینده سفارت سوریه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه مورخ  31 شهریورماه در سالن کنفرانس معاونت بین الملل برگزار گردید.
در ابتدا دکتر قاسمی ضمن خیر مقدم به نماینده سفارت سوریه عنوان داشت: پیرو انعقاد تفاهم نامه بین کشور ایران و سوریه ، همکاری های علمی  انجام گرفته است که امیدوارم ادامه داشته باشد.
معاون امور بین الملل گفت: دکتر سامر محسن  در دوره تحصیل یک دانشجوی پیگیر و فعال بود و اولین فارغ التحصیل PHD دانشگاه در رشته شنوایی شناسی می باشد که جای تجلیل و تقدیر دارد.
همچنین دکتر ملکوتی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه حمایت خود را از پروژه های فناورانه اعلام کرد.
در ادامه دکتر پوربخت مدیر گروه شنوایی شناسی دانشکده توانبخشی بیان کرد: دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران از نظر سطح آموزش و ارائه خدمات در خاورمیانه مطرح است .
وی افزود: دکتر سامر محسن متخصصی گوش حلق بینی می باشد که دوره PHD رشته شنوایی شناسی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده است .
ایشان به عنوان استاد راهنمای دکتر محسن از وی به عنوی دانشجوی سخت کوش و پویا یاد کرد و گفت: دکتر محسن دوره آموزشی را با نمره عالی طی کرده و موفق شد 7 مقاله با موضوع وزوزگوش در مجلات بین المللی چاپ نماید که باعث افتخار برای دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد.
سپس دکتر سامر محسن از اساتید دانشگاه و پشتیبانی و حمایت معاون بین الملل  دانشگاه قدردانی کرد و افزود: در طول دوره تحصیل در کشور شما اصلا احساس غربت نداشتم که در اینجا از همه مردم ایران تشکر می نمایم.
گفتنی است در این مراسم دکتر علی سید احمد؛ نماینده سفارت سوریه از تمدن و علم کشور ایران به بزرگی نام برد و عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران در کشور سوریه شناخته شده و شهرت یافته است .
ایشان ،روابط سیاسی و نظامی ایران و سوریه را خیلی قوی برشمرد و خاطر نشان کرد: سفارت سوریه آمادگی خود را برای همکاری های علمی با دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام می دارد .
در پایان با ارائه لوح تقدیر از دکتر سامر محسن فارغ التحصیل PHD رشته شنوایی شناسی از کشور سوریه تقدیرشد.
 

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
https://iums.ac.ir/find.php?item=5.31234.70601.fa
برگشت به اصل مطلب