پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- اطلاعیه ها
سومین سوگواره مصباح الهدی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/6/16 | 
«اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه»
سوگواره عاشورایی مصباح الهدی، برنامه نوپایی جهت عطرآگین کردن فضای دانشگاه از شور و شعور حسینی است که قلبها را به تپش وا داشته و احساسات انسانی را لبریز کرده و استعدادها را بیش از پیش شکوفا کرده است. معجزه حسین ، دلدادگی هر گبر و ارمنی و مسلمان است .
حال آمده ایم با هنر نه معجزه حسین(ع) که خود را به او نشان دهیم و بگوییم که این خط سرخ ، خط ابدیست.
این قافله از هر کوی و برزن می گذرد و ما در این سوگواره به دنبال آن هستیم که دانشگاه ما و دانشجویان ما هم از پی این قافله روان شوند.
امسال این سوگواره با شعار " ما ملت امام حسینیم" برگزار می گردد تا بگوییم که رثای او رثای یک قهرمان است و نه یک مظلوم و ما در سختی ها پا پس نمیکشیم که ما ملت امام حسینیم ؛ که ما ملت شهادتیم ...
سومین سوگواره عاشورایی مصباح الهدی امسال شامل ۴ حوزه ( آوایی، هنری، ادبی و معارف عاشورایی) و ۱۰ رشته می باشد. 
مجری سومین سوگواره نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با همکاری کانونهای دانشجویی ( شورای دانشجویی فرهنگی مسجد دانشگاه ، کانون منجی ، بسیج دانشجویی ، هیئت دانشجویی ثارلله ، کانون شعر و ادب هیوا ، کانون فیلم و عکس نما و کانون هنرهای تجسمی ماهور ) می باشد.
شرکت کنندگان در سوگواره میتوانند تا پایان ۱۶ مهر ۹۹ پس از دانلود آیین نامه و مطالعه دقیق آن به یکی از لینک های ثبت نام زیر مراجعه نمایند و پس از تکمیل نمودن فرم ثبت نام اقدام به بارگذاری اثر خود نمایند.
>>لینک دانلود آیین نامه<<
>>فرم ثبت نام اساتید<<
>>فرم ثبت نام دانشجویان<<
>>فرم ثبت نام کارکنان<<
اتوبان شهید همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران ،ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی طبقه چهارم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۶۲۲۷۸۰               ایمیل : rdsugvaregmail.com
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
https://iums.ac.ir/find.php?item=5.45941.105695.fa
برگشت به اصل مطلب