• 1401/08/28 - 14:42
  • - تعداد بازدید: 372
  • - تعداد بازدیدکننده: 346
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشست قرارگاه جوانی جمعیت مطرح شد

برگزاری کارگاه های آموزشی بحران جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی ایران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در نشست قرارگاه جوانی جمعیت، گفت: کارگاه های آموزشی در زمینه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای همه سطوح در معاونت های مختلف برگزار شود.

7673.mp3 برگزاری کارگاه های آموزشی بحران جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: دکتر عبدالرضا پازوکی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در جلسه قرارگاه جوانی  جمعیت روز شنبه 28 آبان 1401 بیان کرد: بحث آموزش در زمینه بحران جمعیت بسیار حائز اهمیت است؛ در نتیجه معاونت های مختلف باید نسبت به برگزاری کارگاه های آموزشی برای همکاران شاغل در همه سطوح اقدام کنند.

در این جلسه مصوب شد تا برآورد هزینه تاسیس مهد کودک بر اساس نیاز سنجی و اولویت بندی مراکز درمانی و شبکه های بهداشتی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شود.

در ادامه جلسه، معاونین بهداشت، درمان و توسعه به  ارائه گزارش اقدامات خود در مورد آموزش گروه های هدف با توجه به قانون حمایت و جوانی جمعیت پرداختند.

مقرر شد جلسه مشترکی با همکاری معاونین بهداشت و پژوهشی، پژوهشگاه ملی ژنتیک و رئیس اداره جوانی جمعیت وزارت بهداشت با محوریت درمان های ناباروری تشکیل شود.

همچنین دراین نشست مقرر شد تا معاونت پژوهشی در قالب یک طرح تحقیقاتی، اثربخشی آموزش های ارائه شده در زمینه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را بررسی کند.

در پایان جلسه مصوب شد تا کمیته های ذیل قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه های علوم پزشکی ایران ، جلسات مشترکی با کمیته های متناظر در دانشگاه های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی برگزار کنند و نتیجه جلسات را تا یک ماه آینده در قرار گاه اعلام کنند.

پایان مطلب//

 

  • گروه خبری : اخبار قرارگاه سلامت و جوانی
  • کد خبر : 7673
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید