• 1401/06/02 - 13:12
  • - تعداد بازدید: 454
  • - تعداد بازدیدکننده: 444
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اقدامات دانشگاه علوم پزشکی ایران برای حل مشکلات اقتصادی بیشتر می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: با توجه به شرایط تحریم، رسالت دانشگاه ها در راستای کارآفرینی برای حل مشکلات اقتصادی بیشتر می شود.

4484.mp3 اقدامات دانشگاه علوم پزشکی ایران برای حل مشکلات اقتصادی بیشتر می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: با توجه به شرایط تحریم، رسالت دانشگاه ها در راستای کارآفرینی برای حل مشکلات اقتصادی بیشتر می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالرضا پازوکی - رئیس دانشگاه در این آیین با گرامی داشت هفته دولت و تبریک روز کارمند اظهار کرد: به طور یقین افتخارات دانشگاه مرهون کار جمعی اعضای دانشگاه است و کسب رتبه برتر بین المللی از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایران در شاخص بهداشت و رفاه و تاثیر گذاری در جامعه حاصل همدلی و همکاری همه اساتید، پرسنل و دانشجویان است.
پازوکی با اشاره به شعار سال (تولید، دانش بنیان و اشتغال زایی) تصریح کرد: با توجه به شرایط تحریم، رسالت دانشگاه ها در راستای کارآفرینی برای حل مشکلات اقتصادی بیشتر می شود.
وی به اهداف استراتژیک چهار ساله دانشگاه علوم پزشکی ایران اشاره کرد و افزود: پیگیری اهداف متعالی سند دانشگاه اسلامی، تلاش در مسیر درآمد زایی و خلق ثروت، توسعه بین المللی سازی و گسترش توریسم درمانی و حرکت به سمت دانشگاه های نسل نو از مهمترین برنامه های عملیاتی دانشگاه است.
پازوکی گفت: همچنین تقویت مرجعیت علمی و گسترش به کار گیری ابزارهای نوین و هوش مصنوعی در نظام سلامت، بهره گیری از ظرفیت دانش بنیان و بحث چابک سازی دانشگاه از دیگر اهداف برجسته دانشگاه علوم پزشکی ایران است که در این دوره باید پیگیری شود.
وی با تاکید بر اهمیت پیشگیری یادآور شد: باید با مشارکت بین بخشی، شبکه های بهداشتی تقویت و بودجه های جاری در مسیر ارتقاء سطح خدمات سلامت محور سرمایه گذاری شود.
پازوکی، برنامه ریزی و مدیریت را از عوامل اصلی پیشرفت بر شمرد و افزود: کارکنان دانشگاه توفیق دارند در راستای گسترش علم  خدمت کنند که در جایگاه الهی، ارزش والایی دارد.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، خاطرنشان کرد: با وجود شدیدترین تحریم های اعمال شده و تهدیدهای فرهنگی، کارمندان باید در مسیر گسترش عدالت، امنیت، رفاه اجتماعی  و رشد و تعالی کشور تلاش کنند.
پایان مطلب//
 
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 4484
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید