• 1401/11/23 - 18:55
  • - تعداد بازدید: 334
  • - تعداد بازدیدکننده: 327
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه صنعتی شیراز

روسای دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه صنعتی شیراز تفاهم نامه همکاری مشترک در حوزه های آموزشی و پژوهشی امضا کردند.

11445.mp3 امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه صنعتی شیراز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر حسن ریاضی؛ مشاور فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی ایران با اعلام این خبر، گفت: یکی از محورهای استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی ایران، توسعه همکاری‌های آموزشی و پژوهشی با دانشگاه های فنی و مهندسی با نگاه ویژه به هوش مصنوعی و کاربردهای علوم داده در حوزه پزشکی است.

وی برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، اجرای طرح های پژوهشی مشترک در قالب پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین طرح های پژوهشی کاربردی و قابل تبدیل به فناوری و تولید منابع علمی شامل مقاله و کتاب را به عنوان زمینه های همکاری مشترک با دانشگاه صنعتی شیراز برشمرد و افزود: همکاری در توسعه زیرساختها و سامانه های هوشمند با هدف طراحی بیمارستان هوشمند از بندهای مهم این تفاهم نامه همکاری است.

ریاضی ادامه داد: بر اساس این تفاهم از امکانات آموزشی و پژوهشی، آزمایشگاهی، پایگاه های علمی و روابط بین الملل دو دانشگاه برای دستیابی به اهداف مورد نظر بهره برداری می شود.

مشاور فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین گفت: دو دانشگاه متعهد شده اند، برای برگزاری دوره های کارآموزی، کارگاه های آموزشی، همایش و کنفرانس های ملی و بین المللی همکاری کنند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 11445
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید