• 1401/08/14 - 10:13
  • - تعداد بازدید: 422
  • - تعداد بازدیدکننده: 361
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اولین جشنواره نظام پیشنهادات در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

دانشگاه علوم پزشکی ایران اولین جشنواره نظام پیشنهادات را با هدف افزایش کیفیت خدمات و ارتقاء بهره وری سازمان در بهمن ماه سال جاری برگزار می کند.

7051.mp3 اولین جشنواره نظام پیشنهادات در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ مهندس علی شجاعی- مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص برگزاری اولین جشنواره نظام پیشنهادات عنوان کرد:  یکی از ساز وکارهای مدیریت مشارکتی و بهبود مستمر، استقرار نظام پیشنهادات است.

وی با اشاره به اهمیت نقش نظام پیشنهادات برای جلب مشارکت کارکنان در مسیر تحقق اهداف سازمان، افزود: با استقرار نظام پیشنهادات کارکنان، مشتریان و افرادی که با سازمان در ارتباط هستند از عالی ترین رده سازمانی تا پایین ترین سطح آن، نظرات، ایده ها و پیشنهادات خود را در زمینه حل مشکلات و نارسائی ها، کاهش هزینه ها، بهبود رویه های اجرایی، افزایش کیفیت خدمات و ارتقاء بهره وری سازمان ارائه می کنند.

شجاعی بیان کرد: مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران استقرار مکانیزه نظام پیشنهادات را از سال 1393 در دستور کار خود قرار داد که مهم ترین این اقدامات شامل  تهیه دستور العمل های اجرایی، طراحی فرایندهای نرم افزاری، برگزاری دوره های آموزشی و هم اندیشی با حضور اعضای کمیته نظام پیشنهادات، پذیرش پیشنهاد از کارکنـان ستـادی دانشـگاه و بررسی و ارزیـابی پیشنهادات در دبیـرخانه و کمیته های تخصصی بوده است.

مدیر توسعه سازمان وتحول اداری دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه نتایج بررسی ها و پی گیری اجرای پیشنهادات تایید شده یکی از گامهای مهم اجرای این فرایند است. افزود: با توجه به اهمیت مدیریت مشارکتی و دستیابی به اهداف نظام پیشنهادات و به کارگیری پیشنهادهای ارزشمند اعضای هیئت علمی، مدیران و کارکنان دانشگاه، مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری به عنوان متولی این امر در خصوص ثبت پیشنهادات به واحدهای تابعه اطلاع رسانی کرده و پیشنهادهای ثبت شده را در دبیرخانه نظام پیشنهادات از سوی کمیته های تخصصی مربوطه مورد بررسی اولیه و ارزیابی نهایی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: بنابراین به منظور هدفمند شدن پیشنهاد های ثبت شده در سامانه نظام پیشنهادات با واحدهای تابعه دانشگاه مکاتبه شده و محورهای دریافتی در شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع مورد بررسی، تایید و اولویت بندی قرار گرفته است.

شجاعی گفت: بر همین اساس معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران در نظر دارد با هدف استفاده از نظرات، ایده ها و پیشنهادهای سازنده در زمینه حل مشکلات و نارسائی ها، کاهش هزینه ها، بهبود رویه های اجرایی، افزایش کیفیت خدمات و ارتقاء بهره وری سازمان با اولویت محورهای ارائه شده، اولین جشنواره نظام پیشنهادات را در بهمن ماه برگزار کند.

وی مدیریت بهینه منابع مالی، فیزیکی و انسانی، ارتقای بهره وری و بهبود کیفیت، جذب منابع مالی در حوزه های مختلف دانشگاه، رویکردهای نوین خلق ثروت برای دانشگاه، استقرار رویکرد دانشگاه الکترونیک، استفاده از رویکردهای نوین مدیریتی در پایش و ارزیابی عملکرد، توسعه و بهبود فرهنگ سازمانی در جهت نیل به اهداف دانشگاه و ارتقاء امکانات رفاهی برای کارکنان را به عنوان محورهای این جشنواره برشمرد و یادآور شد: در این جشنواره از پیشنهادات برتر تایید شده  و پیشنهاد دهندگان برتر تقدیر می شود.

مدیر توسعه سازمان وتحول اداری دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: علاقه مندان می توانند برای ثبت پیشنهادهای خود با اولویت موضوعات ارائه شده تا سی ام دی ماه 1401 به نشانی اینترنتی https://suggestion.iums.ac.ir مراجعه کنند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7051
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید