• 1401/11/03 - 13:15
  • - تعداد بازدید: 365
  • - تعداد بازدیدکننده: 346
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی (North Caro)

اولین دوره آموزشی بین المللی کیفیت مراقبت و ایمنی بیمار

دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی (North Carolina) "اولین دوره آموزشی بین المللی کیفیت مراقبت و ایمنی بیمار" را برگزار می کند.

10690.mp3 اولین دوره آموزشی بین المللی کیفیت مراقبت و ایمنی بیمار

به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران، این دوره پنج روزه به زبان انگلیسی و با تدریس اساتید خبره بین المللی از دانشگاه های تراز اول جهانی  North Carolina، Miami وآمریکا Jefferson ، سلطان قابوس عمان و باشکنت ترکیه بصورت مجازی از اول لغایت پنجم اسفند برگزار می شود.

دوره مذکور بر اساس آخرین پیشرفت ها و شواهد بالینی در حوزه مراقبت های استاندارد و ایمن بیماران طراحی شده که محتوای آن به تائید کمیته علمی دانشگاه کارولینای شمالی رسیده است و بر این اساس، شرکت کنندگان در صورت موفقیت در گذراندن این دوره گواهی معتبر بین المللی دانشگاه کارولینا دریافت خواهند کرد.

جهت بهره برداری هرچه بیشتر شرکت کنندگان این دوره به صورت ترجمه همزمان تخصصی ارائه می شود تا همه شرکت کنندگان با هر سطح زبان انگلیسی بتوانند به راحتی از محتوای ارائه شده استفاده بهینه کنند.

دکتر مهدی مقتدایی؛ معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران، ریاست دوره، دکتر نادر توکلی؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران، دبیر علمی دوره، دکتر عسگر آقائی هشجین؛ مدیر اعتباربخشی و رتبه بندی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دبیر اجرائی این دوره هستند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 86702032، 86702057 و 86702030 یا ایمیلpatientsafety@iums.ac.ir تماس حاصل فرمایند، یا به وب سایت www.ivc.iums.ac.ir  مراجعه کنند.

لطفا"جهت اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به لینک دوره کوتاه مدت کیفیت مراقبت و ایمنی بیمار مراجعه کنید.

در ضمن اطلاعات تکمیلی این دوره بصورت مرتب از طریق وب سایت دانشگاه و وب سایت اختصاصی این دوره به روز رسانی می شود.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 10690
کپی لینک کوتاه:
خبرنگار:

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید