• 1401/09/19 - 09:25
  • - تعداد بازدید: 143
  • - تعداد بازدیدکننده: 142
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون آموزشی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی:

باید از افت کیفیت آموزشی رشته‌های دندان‌پزشکی پیشگیری کنیم

معاون آموزشی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر کیفیت آموزش، از انجام کارهای تحقیقاتی در زمینه تعیین ظرفیت رشته دندانپزشکی خبر داد و گفت:با برنامه ریزی انجام شده در دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی باید از افت کیفیت آموزشی در رشته‌های دندان پزشکی پیشگیری کنیم.

8598.mp3 باید از افت کیفیت آموزشی رشته‌های دندان‌پزشکی پیشگیری کنیم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران به نقل از ایسنا، دکتر ابوالفضل باقری فرد در نشست اعضای بورد گروه دندانپزشکی ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: در برنامه هفتم توسعه، باید تمهیداتی در زمینه افزایش انگیزه اعضای هیئت علمی و ارتقاء کیفیت رشته های دندانپزشکی در نظر گرفته شود.

وی بیان کرد: با توجه به وجود 15 هزار و 500 دانشجوی رشته دندانپزشکی و دو هزار عضو هیئت علمی باید تمهیداتی در برنامه هفتم توسعه برای افزایش اساتید این حوزه لحاظ شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه، اعضای هیئت علمی، مهم‌ترین سرمایه در حوزه آموزش هستند، افزود: حدود سه هزار نفر در بوردهای تخصصی از جمله در بورد دندانپزشکی حضور دارند که محور اصلی آنها، آموزش است، درنتیجه انتظار می رود از ظرفیت آنها برای ایجاد تغییرات بنیادی و تحولات نوین استفاده  و معضلات این حوزه  برطرف شود.

باقری فرد با تاکید بر کیفیت آموزش از انجام کارهای تحقیقاتی در زمینه تعیین ظرفیت رشته دندانپزشکی  خبر داد و افزود:   با برنامه ریزی انجام شده در دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی باید  ازافت کیفیت آموزشی در رشته های دندان پزشکی پیشگیری کنیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، اصلاح نظام پرداخت، استفاده از اعضای هیات علمی و اساتید دندان پزشکی در شهرستان ها از دیگر نکات برجسته در بیانات معاون آموزشی وزارت بهداشت بود.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 8598
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید