• 1401/09/20 - 15:18
  • - تعداد بازدید: 365
  • - تعداد بازدیدکننده: 336
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برنامه دانشجویان خارجی دانشگاه علوم پزشکی ایران بومی سازی می شود/ اجرای امور انضباطی دانشجویان بین الملل همانند دانشجویی ایرانی

برگزاری کلاس های راگبی و کریکت برای دانشجویان پاکستانی و هندی دانشگاه علوم پزشکی ایران به همراه بومی سازی برنامه دانشجویان خارجی این دانشگاه و همچنین اجرای امور انضباطی دانشجویان بین الملل همانند دانشجویی ایرانی از جمله پیشنهادات مهمی است که در جلسه دو معاونت بین الملل و معاونت فرهنگی و دانشجویی پیشنهاد و مطرح شد.

8791.mp3 برنامه دانشجویان خارجی دانشگاه علوم پزشکی ایران بومی سازی می شود/ اجرای امور انضباطی دانشجویان بین الملل همانند دانشجویی ایرانی
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران (مفدا ایران) دکتر عبدالوهاب برادران سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در نشستی با دکتر مهدی مقتدایی معاون بین‌الملل و رئیس پردیس بین الملل دانشگاه بر هماهنگ سازی هر چه بیشتر بین دو معاونت تاکید کرد. همچنین در این جلسه مقرر شد تا یک برنامه مدون برای بومی سازی دانشجویان خارجی تهیه و تنظیم شود.
 
در این جلسه سید حسن تقوی مشاور اجرایی معاون دانشجویی و فرهنگی نسبت به رفتار منصفانه و به دور از تبعیض بین دانشجویان ایرانی و خارجی تاکید کرد.
 
نظامی: برگزاری کلاس های راگبی و کریکت برای دانشجویان پاکستانی و هندی
 
مجید نظامی سرپرست مدیریت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در مورد تخصیص کلاس های بیشتر برای دانشجویان خارجی و همچنین برگزاری کلاس های راگبی و کریکت برای دانشجویان پاکستانی و هندی تاکید کرد.
پیروی: اجرای پیوست غربالگری روانی و جسمی در هنگام پذیرش دانشجویان خارجی
 
در این جلسه حمید پیروی مشاور معاون دانشجویی و فرهنگی در امور مشاوره و سلامت اجتماعی درخصوص اجرای یک پیوست در هنگام پذیرش دانشجویان خارجی برای غربالگری روانی و جسمی دانشجویان همانند دانشجویان ایرانی تاکید کرد.
 
مسعود ملکی معاون اداری و مالی پردیس بین الملل دانشگاه نیز با برشمردن موارد متعدد فرهنگی و دانشجویی، خواستار ارائه همکاری بیشتر فرهنگی از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی شد.
 
در این جلسه کمیته ای مشترک از کارشناسان دو معاونت تشکیل می شود تا مراحل هماهنگ سازی بین المللی سازی دانشگاه هر چه سریع تر انجام شود. همچنین مقرر شد تا امور انضباطی دانشجویان بین الملل همانند دانشجویان ایرانی و بدون اغماض صورت پذیرد که در راستای یک پیوست فرهنگی انجام خواهد شد.
 
گفتنی است، در این نشست بهمن بالوئی مدیر امور دانشجویی، بردستانی دبیر شورای بدوی انضباطی دانشجویان به همراه جنابی معاون فرهنگی و دانشجویی پردیس بین الملل نیز حضور داشتند.
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 8791
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مهدی صحافی
خبرنگار:

مهدی صحافی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید