• 1401/11/02 - 13:41
  • - تعداد بازدید: 378
  • - تعداد بازدیدکننده: 367
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری کارگاههای بازار کسب و کار در نظام سلامت برای فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در دیدار با معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشکده های دانشگاه نسبت به برگزاری کارگاه های ورود به بازار کسب و کار در نظام سلامت برای فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد.

10519.mp3 برگزاری کارگاههای بازار کسب و کار در نظام سلامت برای فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالوهاب برادران در جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و دانشجویی عنوان کرد: برای ارتقای ارتباط این معاونت با معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشکده ها برگزاری جلسات مستمر به خصوص حضور در شورای فرهنگی دانشگاه صورت پذیرد.

برادران با اشاره به ارتباط خوب معاونت دانشجویی و فرهنگی با معاونت آموزشی دانشگاه از پیگیری مباحث ارتقای همکاران خبر داد و گفت: همچنین پیشنهاد می شود دانشجویان ورودی جدید با رتبه های برتر نیز مورد تقدیر قرار گرفته و ارتباط مستمر با آنها برقرار شود.

سرپریت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران تصریح کرد: یکی از نیازهای دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند برگزاری جلسات کاربردی برای آمادگی ورود به بازار کسب و کار است که می توان با کمک سازمان نظام پزشکی و دانشگاه این تسهیلات در اختیار آنها گذاشته شود.

برادران با تاکید بر مقوله فرهنگ عنوان کرد: همیشه از اهمیت فرهنگ صحبت می شود ولی باید در زمینه اجرا؛ مقوله ارتقای فرهنگ بهتر حمایت شود.

گفتنی است در جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و دانشجویی، معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی نیز به فراخور فعالیت خود به تشریح اقدامات و همچنین مطالبات مربوط به این حوزه ها پرداختند که متعاقبا مدیران معاونت امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز با پاسخ به این مطالبات بر ارتباط بیشتر برای گسترش همکاری ها تاکید کردند.

پایان مطلب//

 
  •  
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 10519
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
علی رمضانپور
خبرنگار:

علی رمضانپور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید