• 1401/10/20 - 10:02
  • - تعداد بازدید: 469
  • - تعداد بازدیدکننده: 462
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در گفت و گو با یکی از خیرین حوزه سلامت:

تمام تلاش خانواده لولاگر تامین رفاه و آسایش برای مردم است

فرزند مرحوم حاج باقر لولاگر از خیرین نظام سلامت با اشاره به جایگاه والای مردم بیان کرد: تمام سعی من و خانواده ام خدمت به مردم در راستای تامین رفاه و آسایش آنها بوده است.

10101.mp3 تمام تلاش خانواده لولاگر تامین رفاه و آسایش برای مردم است

فهیمه لولاگر در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران  اظهار کرد: در خانواده ای رشد یافتم که از همان ابتدا هدف و تلاششان خدمت به مردم بود و  به منظور تامین رفاه افراد، بخشی از در آمد و روزی حلال خود را صرف ساخت بیمارستان و مدرسه می کردند.

وی با اشاره به برخی از موقوفات خانواده لولاگر، افزود: ساخت بیمارستان و مسجد لولاگر و درمانگاه منطقه سر آسیاب  از جمله اقدامات پدر مرحوم است و طبق وصیت ایشان، دوباب منزل برای توسعه بیمارستان لولاگر وقف شد. همچنین به منظور تسهیل شرایط تحصیل دانش آموزان، از  میراث خانواده، مدرسه ای در منطقه جاجرود و یکی هم در اقبالیه کرج ساخته شد.

این بانوی نیکوکار با بیان این مطلب که وقف کردن در حوزه سلامت بسیار مهم است، افزود: تمام کارهای انجام شده از سوی من و خانواده برای رضایت خدا و خدمت به مردم است و در واقع ما امر الهی را اجرا کردیم.

# ادامه دهنده راه پدر
فهیمه لولاگر خاطر نشان کرد: با توجه به همجواری محل سکونت در کنار بیمارستان، طی سالیان متمادی شاهد سختی های خدمت رسانی و رنج و نارحتی بیماران از نزدیک بودم و همین امر هم موجب شد تا مصمم تر از گذشته ادامه دهنده راه پدر مرحوم باشم.
وی افزود: هر چه داریم متعلق به مردم است و بهترین کار خدمت رسانی به بیماران و نیازمندان است.

وی در بخش دوم صحبت های خود ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، به جایگاه ارزشمند زنان اشاره کرد و افزود: بانوان باید قدر این جایگاه الهی و ارزش وجودی خود را بدانند و آگاه باشند  باطن زیبا، رفتار و برخورد شایسته‌ ارزشمند است نه ظاهر زیبا.
فهیمه لولاگر دارای مدرک کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است که در همایش بزرگداشت روز مادر و ارج نهادن به مقام ارزشمند بانوان در دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از خیرین بزرگوار نظام سلامت مورد تقدیر قرار گرفت.
پایان مطلب //

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 10101
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید