• 1401/05/24 - 06:02
  • - تعداد بازدید: 477
  • - تعداد بازدیدکننده: 461
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق

همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی از جمله مراکز پزشکی عراق توسعه می یابد.

4175.mp3 توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق
همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی از جمله مراکز پزشکی عراق توسعه می یابد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی ایران در عراق در نشستی با دکتر آموزنده معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان کرد: اخذ رتبه نخست از طرف دانشگاه علوم پزشکی ایران در شاخص سلامت و رفاه در نظام رتبه بندی بین المللی تایمز، افتخاری ارزشمند برای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اسلامی است.
همچنین در این نشست زمینه های همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی از جمله مراکز پزشکی عراق مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.
دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از 33 دانشگاه ایرانی مورد تأیید وزارت آموزش عالی عراق است که در چند سال اخیر در رتبه بندی های بین المللی جهانی نظیر نظام شانگهای و رتبه بندی تایمز حائز رتبه درخشان شده است و همکاری های علمی مختلفی نیز با دانشگاه ها و مراکز علمی و پزشکی در عراق داشته است.
همچنین در تازه ترین رتبه بندی موضوعی در نظام رتبه بندی تایمز که یکی از معتبرترین نظام های رتبه بندی در خصوص دانشگاه های جهان است و در آن شاخص های مختلفی در کیفیت آموزش مورد ارزیابی قرار می گیرد، در سال 2022 دانشگاه علوم پزشکی ایران بر اساس شاخص سلامت و رفاه بهترین دانشگاه جهان در میان 1600 دانشگاه برتر جهان شناخته شده است.
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 4175
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید