• 1401/12/01 - 15:01
  • - تعداد بازدید: 351
  • - تعداد بازدیدکننده: 349
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حمایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برای افزایش خوابگاه های دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برحمایت همه جانبه برای افزایش خوابگاه های دانشجویی به خصوص دانشجویان متاهل دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد و گفت: براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت؛ وزارت راه و شهرسازی نیز مکلف به حمایت از طرح های خوابگاهی دانشجویان در دانشگاه ها به خصوص دانشجویان متاهل است.

11891.mp3 حمایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برای افزایش خوابگاه های دانشجویی

به گزارش روابط عمومی مفدا دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر علی اکبر محمدی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در دیدار با دکتر عبدالوهاب برادران؛ سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با تشریح تعداد خوابگاه های دانشگاه های وزارت بهداشت گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایران با تهیه برنامه جامعی از نیازهای خوابگاهی دانشجویان خود از تسهیلات و حمایت های صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برخوردار خواهد بود.

وی ادامه داد: جایگاه مدیریت ها زمانی ارزش واقعی خواهد داشت که برای کمک و یاری خلق تعریف شود و خدمت برای دانشجویان پزشکی از بهترین فرصت ها است.

محمدی تصریح کرد: دانشجویان کنونی که در آینده پزشک، پرستار و جراح خواهند شد هر کار مفیدی در عرصه خدمت به بیمار و مردم انجام دهند حتما خیر و برکت آن برای مدیران، کارمندان و اساتیدی که آنان را آموزش و همراهی کردند نوشته می شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت؛ وزارت راه و شهرسازی مکلف به حمایت از طرح های خوابگاهی دانشجویان در دانشگاه ها به خصوص دانشجویان متاهل است.

همچنین در این دیدار دکتر حمید رئیسی معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت نیز با تاکید بر ارائه برنامه های خوابگاه متاهلی از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه نیز بسیار جوان هستند و این جوانی مدیران، ارزشمند است.

وی با تاکید بر حمایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از طرح های خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایران، راهکارهایی برای تسهیل در پیش بردن پروژه های خوابگاهی دانشگاه ارائه کرد.

در این دیدار دکتر عبدالوهاب برادران سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز با تشریح اقدامات دانشگاه برای افزایش ظرفیت خوابگاه های دانشجویی افزود: یکی از مهمترین اقدامات دانشگاه برای خوابگاه های دانشجویان متاهل است تا با افزایش این خوابگاه ها افتخاری نیز برای کشور رقم زده شود.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 11891
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مهدی صحافی
خبرنگار:

مهدی صحافی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید