• 1401/06/24 - 18:44
  • - تعداد بازدید: 450
  • - تعداد بازدیدکننده: 441
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پزشک عمومی اعزامی از کاروان دانشگاه علوم پزشکی ایران:

خدمت به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) از ارزش والایی برخوردار است

پزشک عمومی اعزامی از کاروان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: خدمت به زائرین امام حسین (ع) یک توفیق الهی است که باید برای رضای خدا انجام گیرد.

5328.mp3 خدمت به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) از ارزش والایی برخوردار است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ دکتر رزاق بیات _ پزشک عمومی جزو کاروان اعزامی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و بسیج جامعه پزشکی اظهار کرد: ما در موکب حضرت رقیه (ع) مستقر در کربلا، خدمات بهداشتی و درمانی به زائران ارائه می دهیم.

وی با بیان اینکه گروه مستقر در موکب دانشگاه علوم پزشکی ایران شامل پزشک عمومی، متخصص اطفال،  روانشناس، دندان پزشک، کادر پرستاری و بهیاری هستند، افزود: داروهای مورد نیاز برای زائران در داروخانه ی موکب حضرت رقیه (ع)  تامین شده است .

بیات با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی به منظور پیشگیری از بیماری های عفونی و واگیر دار بیان کرد :اگر خدمت به مردم برای رضای خدا باشد ارزشمند است ؛امیدوارم این خدمات مورد قبول حضرت عبدالله حسین قرار گیرد.

 

* تا لحظه آخر در خدمت زائرین هستیم

حسین ادبی_ کمک بهیار اعزامی به کربلا از بیمارستان فیروزگر نیز گفت: ما دعوت شده حضرت امام حسین (ع)هستیم و با تمام توان به زوار خدمت رسانی می کنیم.

وی با بیان اینکه ما تا لحظه آخر در خدمت زائرین هستیم و به طور متوسط در هر شیفت ۲۰۰ مورد خدمات کمک بهیاری شامل تزریقات، پانسمان، سرم درمانی به افراد ارائه می دهیم.

در پایان وی ابراز داشت امیدوارم این خدمت رسانی به مردم موثر واقع شده و در پرونده اعمال ما ثبت شود .

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 5328
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
زهرا بدری
خبرنگار:

زهرا بدری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید