• 1401/10/24 - 12:24
  • - تعداد بازدید: 559
  • - تعداد بازدیدکننده: 525
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشجویان پزشکی وقف مردم هستند/ بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران از خوابگاه دخترانه دانشجویان پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در بازدید از خوابگاه دخترانه دانشجویان پزشکی، گفت: دانشجویان پزشکی وقف مردم هستند.

10203.mp3 دانشجویان پزشکی وقف مردم هستند/ بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران از خوابگاه دخترانه دانشجویان پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالرضا پازوکی جمعه بیست و سوم دی 1401 مصادف با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در بازدید از خوابگاه دخترانه آمل واقع در خیابان شریعتی تهران، اظهار کرد: پدر و مادرهای دانشجویان پزشکی، آنان را وقف مردم کرده اند و دانشجویان پزشکی باید قدر این نیت خیر را بدانند.

وی با بیان اینکه قدر فرصت های خود را برای یادگیری بدانید، افزود: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران با تلاش و لطف خداوند می توانند برای تمام کشور مرجع باشند.

پازوکی با تاکید بر اهمیت کیفیت آموزش های در دوره پزشکی عمومی، ادامه داد:  گستردگی علوم مختلف از جمله پزشکی موجب شده تا در مقاطع تخصص و فوق تخصص گوشه ای از این دانش وسیع را انتخاب و بیاموزید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین تاکید کرد: دانشجویان پزشکی در حوزه کارآفرینی و پاسخگویی به نیازهای جامعه باید پیشقدم باشند.

دکتر دکتر عبدالوهاب برادران؛ سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز اظهار کرد: دو هزار و 490 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران در خوابگاه های دانشجویی زندگی می کنند.

وی افزود: نزدیک به یک و هزار و 200 نفر از این تعداد را دانشجویان خانم تشکیل می دهند و جمعیت دانشجویان پزشکی خانم حدود 350 نفر است.

برادران گفت: 151 نفر از دانشجویان پزشکی خانم در خوابگاه آمل، 100 نفر در خوابگاه مطهری و 90 نفر در خوابگاه نوید زندگی می کنند.

وی با اشاره به اهمیت کیفیت زندگی دانشجویی در خوابگاه ها، خاطرنشان کرد: مشکلات خوابگاه های دانشجویی با کمک دانشجویان قابل حل است و همکاران بنده در مدیریت دانشجویی تمام تلاش خود برای رفع کمبودها به کار می گیرند.

در ادامه دانشجویان به بیان برخی از مشکلات خوابگاه آمل پرداختند؛ قدیمی بودن ساختمان و نبود آسانسور، کوچکی، نور و تهویه نامناسب برخی از اتاق ها، کمبود امکانات در سالن ورزش، کیفیت غذا و ... از موضوع های مطرح شده از سوی دانشجویان بودند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 10203
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید