• 1401/06/21 - 15:04
  • - تعداد بازدید: 614
  • - تعداد بازدیدکننده: 546
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشگاه علوم پزشکی ایران همراه با زائرین اربعین در کربلا

موکب دانشگاه علوم پزشکی ایران در کربلا و مرز مهران برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی در ایام اربعین حسینی برپا است.

5224.mp3 دانشگاه علوم پزشکی ایران همراه با زائرین اربعین در کربلا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ رضا البرزی- معاون ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص برپایی موکب خدمات بهداشتی درمانی در کربلا عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری بسیج جامعه پزشکی و مجمع خیرین طبق سنوات قبل،  خدمات سلامت ارائه می دهد.

البرزی بیان کرد: موکب دانشگاه علوم پزشکی برای خدمت رسانی به زائرین امام حسین در 50 کیلومتری بعد از مرز مهران، زرواتیه، کوت و کربلا مستقر شده است.

معاون ستاد شاهد و امور ایثارگران با اشاره به اعزام کادر پزشکی، درمانی و بهداشتی تصریح کرد: در این گروه پزشک عمومی و متخصص، روان‌شناس، پرستار و کمک پرستار و گروه مهندسی  بهداشت محیط حضور دارند و تا پایان روز اربعین شنبه 26 شهریورماه خدمات رسانی به زوار ادامه دارد.

وی گفت: 12 هزار زائر  در پارک منتظر حسین از خدمات سلامت همکاران دانشگاه علوم پزشکی ایران بهره مند می شوند.

به گفته وی، این خدمات رسانی در شرایط آب و هوایی بسیار گرم ارائه می شود و کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در سه شیفت به طور شبانه روزی به زائرین خدمت می کنند.

البرزی افزود: در راستای پیشگیری از بیماری های واگیر دار، گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایران بر نحوه خدمات رسانی نظارت دارند.

وی اظهار کرد: داروهای مورد نیاز هم تا حد توان برای داروخانه موکب دانشگاه در کربلا تامین شده است.

در پایان معاون ستاد شاهد و امور ایثارگران از تلاش بی وفقه گروه اعزامی بهداشتی، درمانی و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران تقدیر کرد و افزود: امیدوارم بتوانیم خدمات سلامت را با بهترین کیفیت و در شان زائران اربعین ارائه دهیم.

گفتنی است 80 نیروی بهداشتی و درمانی و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در این برنامه حضور دارند.

قابل ذکر است 55 نفز از کادر دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران هم برای ارائه خدمات دهان و دندان در عتبه حسینی مشغول خدمات رسانی هستند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 5224
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید