• 1401/09/22 - 13:07
  • - تعداد بازدید: 465
  • - تعداد بازدیدکننده: 456
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

رقابت 67 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در هشتمین جشنواره آموزشی وثوق/ افراد برتر سوم بهمن 1401 معرفی می شوند

دبیر علمی هشتمین جشنواره آموزشی وثوق گفت: 67 نفر در هشت حیطه فردی و 21 گروه در سه حیطه گروهی در این جشنواره رقابت می کنند؛ افراد و گروه های برتر سوم بهمن 1401 معرفی می شوند.

8863.mp3 رقابت 67 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در هشتمین جشنواره آموزشی وثوق/ افراد برتر سوم بهمن 1401 معرفی می شوند

دکتر علی مظاهری نژاد در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران از برخط شدن فرآیندها در هشتمین جشنواره آموزشی وثوق خبر داد و افزود: فعالیتهای اجرایی این جشنواره از ابتدای سالجاری شروع و تا کنون شانزده جلسه برگزار شده است.

وی با اشاره به تغییر دستورالعمل ها در جشنواره امسال، اظهار کرد: نسل نو، مشاوره تحصیلی، بازنشسته برتر، علوم پایه برتر، علوم بالینی برتر، آموزش مجازی، پژوهش در آموزش و پاسخگویی اجتماعی، حیطه های فردی هشتمین جشنواره آموزشی وثوق هستند.

مظاهری نژاد با بیان اینکه حیطه های گروهی این جشنواره شامل نسل نو، پاسخگویی اجتماعی و بین المللی سازی می شوند، افزود: خوداظهاری اساتید و همچنین معرفی آنان از سوی همکاران و یا کارگروهی که در دانشکده ها به همین منظور شکل گرفته بود، راه های پیش بینی شده برای ورود اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به هشتمین جشنواره آموزشی وثوق بودند.

وی ادامه داد: رییس، معاون آموزشی، رییس دفتر توسعه آموزش و دو نفر از اساتید هر دانشکده اعضای کارگروه جشنواره آموزشی وثوق در آن دانشکده را تشکیل می دادند و در دانشکده پزشکی با توجه به تقسیم بندی به گروه های بالینی و علوم پایه تعدادی دیگر نیز به این کارگروه اضافه شدند.

مظاهر نژاد با بیان اینکه پنجاه و شش داور مسئولیت ارزیابی افراد معرفی شده را بر عهده دارند، افزود: شصت و هفت نفر در حیطه های فردی و بیست و یک گروه نیز در سه حیطه گروهی داوطلب هستند.

دبیر علمی هشتمین جشنواره آموزشی وثوق خاطرنشان کرد: بارگذاری مستندات انجام شده؛ داورها در حال ارزیابی آنها هستند و زمان داوری ها تا پایان این هفته به پایان می رسد.

وی یادآور شد: سیزدهم دی ماه 1401  در نشستی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران، روسای دانشکده ها و برخی از اعضای هیات علمی، نتایج داوری های بررسی شده و انتخاب نهایی افراد و گروه ها انجام می شود.

مظاهری نژاد با بیان اینکه در هر حیطه یک منتخب خواهیم داشت، افزود: ممکن است در حیطه ای منتخبی نداشته باشیم و یا در یک حیطه علاوه بر معرفی فرد برتر، انتخاب شایسته دیگری هم باشد که به او دیپلم افتخار داده می شود.

وی گفت: اساتید برتر هشتمین جشنواره وثوق علاوه بر دریافت جوایز نقدی، یک پایه شغلی ترفیع پیدا خواهند کرد. همچنین به دانشکده برتر 50 میلیون تومان، گروه آموزشی برتر 30 میلیون تومان و دفتر توسعه آموزش برتر 20 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده می شود.

دبیر علمی هشتمین جشنواره آموزشی وثوق در پایان یادآور شد: انتخاب پایان نامه های دانشجویی برتر در حوزه آموزش از دیگر بخش های این جشنواره است.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 8863
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید