• 1401/06/21 - 09:48
  • - تعداد بازدید: 784
  • - تعداد بازدیدکننده: 694
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

زمان برگزاری هفتمین همایش و فن‌بازار ملی سلامت اعلام شد

هفتمین همایش و فن‌بازار ملی سلامت با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور پس از تاخیر به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

5205.mp3 زمان برگزاری هفتمین همایش و فن‌بازار ملی سلامت اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر حمیدرضا بنفشه با اشاره به زمان برگزاری هفتمین همایش و فن‌بازار ملی سلامت، گفت: در این دوره از برگزاری همایش و فن بازار ملی سلامت بر نشست‌ها، پنل‌های تخصصی، مسابقه دانشجویی و برقراری زمینه تعامل بین پژوهشگران، فناوران، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تاکید ویژه‌ای شده است.

وی اظهار کرد: تشویق محققان و حمایت از استعدادهای درخشان گامی سودمند در راستای پویایی هر چه بیشتر تحقیقات کاربردی و محصول‌محور است و موجبات پیشرفت و خودکفایی کشور را فراهم می‌کند. برگزاری رویدادهای فن بازار به‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ فناوری و حمایت از طرح‌های فناورانه بسیار مؤثر خواهد بود.

دکتر بنفشه تصریح کرد: از مهم‌ترین هدف‌های برگزاری فن‌بازارهای حوزه سلامت، حمایت از تولید دانش‌بنیان داخلی با گشودن پنجره‌های خرید سازمان‌های دولتی و عمومی بر محصولات تجاری‌سازی شده و موجود در بازار این نوع از محصولات است.

به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه دو سال تاخیر در برگزاری این رویداد انگیزه شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان را برای حضور و مشارکت حداکثری افزایش داده است، اظهار کرد: فن‌بازار ملی سلامت، مرجع قابل‌اعتمادی برای انتقال اطلاعات میان متقاضیان و عرضه‌کنندگان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود و فضایی است که به طور اختصاصی زمینه را برای مشاوره و اطلاع‌رسانی صحیح در حوزه‌های فناوری سلامت فراهم می‌کند و در نقش یک استراتژی نوین در زمینه توسعه و انتقال فناوری زیستی در کشور به شمار می‌رود.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 5205
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید