• 1401/03/12 - 20:34
  • - تعداد بازدید: 944
  • - تعداد بازدیدکننده: 918
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران:

قیام پانزده خرداد با نام امام خمینی (ره) جاودانه است

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در پیامی به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، گفت: قیام پانزده خرداد با نام امام خمینی (ره) جاودانه است.

1350.mp3 قیام پانزده خرداد با نام امام خمینی (ره) جاودانه است

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در پیامی  به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، گفت: قیام پانزده خرداد با نام امام خمینی (ره) جاودانه  است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر عبدالرضا پازوکی  در این پیام گفت: پانزدهم خرداد نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه بی شک نام این روز با نام آن بزرگ مرد عرصه حماسه و عرفان و علم و پارسایی، شجاعت و تدبیر و عطوفت و مهربانی حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گره خورده، افزود:  آن فرزانه بی بدیل آن قدر به این روز اهمیت می داد که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی او را با پانزده خرداد قرین ساخت و این یوم الله را با نام خمینی برای ابد جاودانه ساخت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در پایان اظهار کرد: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهدای والامقام 15 خرداد را تسلیت عرض می کنم.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 1350
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید