• 1401/09/14 - 11:39
  • - تعداد بازدید: 403
  • - تعداد بازدیدکننده: 390
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم معارفه سرپرست جدید و تکریم دبیر سابق ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر انجام شد

معارفه سرپرست جدید و تکریم دبیر سابق ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در نشست هفتگی هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شد.

8448.mp3 مراسم معارفه سرپرست جدید و تکریم دبیر سابق ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر انجام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ دکتر عبدالرضا پازوکی دوشنبه چهاردهم آذر 1401 ضمن قدردانی و اشاره به کارنامه دکتر رامتین حدیقی- دبیر سابق ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه، دکتر فاطمه شیرزادی را به عنوان سرپرست جدید این ستاد معرفی کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این نشست گفت: مسئولیت بزرگی بر عهده ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر بوده، چون این مجموعه امانتدار کسانی است که نظام و تمامیت ارضی کشور را مدیونشان هستیم.

در ادامه دکتر فاطمه شیرزادی-سرپرست جدید ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ضمن تشکر از هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیان کرد: با توجه به تغییر نسل فرزندان شهدا و تفاوت مشکلاتشان، امیدوارم بتوانم خدمات مفیدی ارائه دهم.

دکتر رامتین حدیقی-دبیر سابق ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز گفت: در گذشته خدمت رسانی این ستاد به شخص رزمنده یا ایثارگر بود و در دهه های اخیر در خدمت فرزندان جانباز و ایثارگر هستیم.

وی با بیان اینکه ستاد امور دانشجویان و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی ایران در حال حاضر حدود 850 دانشجوی تحت حمایت دارد،  افزود: با توجه به سابقه دکتر شیرزاد اطمینان خاطر دارم ایشان مسیر را به درستی پیش خواهند برد.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 8448
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
سعیده محبی
خبرنگار:

سعیده محبی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید