• 1401/07/10 - 08:58
  • - تعداد بازدید: 492
  • - تعداد بازدیدکننده: 486
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مرکز تولد بیمارستان امام حسین(ع) یک سال آینده آماده می شود/تکمیل بیمارستان 320تختخوابی در بهارستان

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در امور مشارکت های اجتماعی از تکمیل پروژه بیمارستان 320 تخت خوابی در بهارستان خبر داد و گفت: مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان نیز تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد.

5762.mp3 مرکز تولد بیمارستان امام حسین(ع) یک سال آینده آماده می شود/تکمیل بیمارستان 320تختخوابی در بهارستان

دکتر  سید رضا محسن زاده در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان در وسعتی به متراژ 6 هزار و 400 مترمربع و پنج طبقه ساخته می شود.

وی با بیان اینکه تجهیز کارگاه و گودبرداری پروژه مرکز تولد بیمارستان امام حسین(ع) انجام شده است، افزود: بر اساس تفاهم نامه امضاء شده با شرکت پیمانکار این پروژه تا مهر ماه سال 1402 به بهره برداری می رسد.

محسن زاده با اشاره به جمعیت حدود 800 هزار نفری بهارستان، اظهار کرد: بیمارستان 320 تختخوابی حضرت ابوالفضل (ع) نیز که با هدف رفع نیاز درمانی شهروندان بهارستانی در سال های قبل آغاز شده بود، با توجه به تفاهم نامه جدید و اصلاح نقشه ها در متراژ 32 هزار مترمربع تکمیل می شود.

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در امور مشارکت های اجتماعی خاطرنشان کرد: ساخت کامل این دو پروژه در شهرستان بهارستان یک هزار میلیارد تومان، بودجه نیاز دارد که انشالله با حمایت خیرین سلامت تامین می شود.

وی گفت: حدود بیست پروژه نیمه تمام ساختمانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود دارد که در مدت یک سال گذشته 14 واحد آن تعیین تکلیف شدند و به زودی به سرانجام می رسند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 5762
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید