• 1401/03/18 - 13:20
  • - تعداد بازدید: 1530
  • - تعداد بازدیدکننده: 1497
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مقدمات تأسیس شعبه دانشگاه علوم پزشکی ایران درغرب آفریقا کلید خورد

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایران در نشست با سفیر کشور غنا به مقدمات زیرساختی و اخذ مجوزهای تأسیس شعبه دانشگاه علوم پزشکی ایران در غرب آفریقا پرداختند.

2426.mp3 مقدمات تأسیس شعبه دانشگاه علوم پزشکی ایران درغرب آفریقا کلید خورد
مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایران در نشست با سفیر کشور غنا به مقدمات زیرساختی و اخذ مجوزهای تأسیس شعبه دانشگاه علوم پزشکی ایران در غرب آفریقا پرداختند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دومین نشست سفیر غنا در ایران با مسئولان معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران به گفت وگوهای عملیاتی برای توسعه همکاری بین المللی آموزشی و علمی مشترک پرداخته شد.
در این نشست درباره مقدمات زیرساختی و اخذ مجوزهای تأسیس شاخه دانشگاه علوم پزشکی ایران در غرب آفریقا مذاکرات اولیه صورت پذیرفت. همچنین مقرر شد «اریک اووسو بواتنگ» سفیر غنا و بیژن گرامی  کاردار ایران در غنا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران، برای سرعت بخشی به این امر اقدام شود.
گسترش این همکاری ها می تواند به عنوان فرصتی ارزشمند برای آموزش دانشجویان کشور غنا در ایران صورت پذیرد  که این مسئله نیازمند یک سان سازی کریکولوم آموزشی دو کشور و همچنین ارزیابی سطح علمی آموزش در دانشگاه ایران از سوی شورای پزشکی و دندانپزشکی کشور غنا است.
در این نشست، دکتر مهدی مقتدائی معاون بین الملل دانشگاه، «اریک اوسو بواتنگ» سفیر کشور جمهوری غنا، « محمد ایمورو» رایزن سیاسی اقتصادی غنا، بیژن گرامی کاردار ایران در غنا و دکتر مسعود ملکی مدیر امور توسعه بین الملل حضور داشتند.
 
پایان مطلب//

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 2426
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
المیرا ترنیان
خبرنگار:

المیرا ترنیان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید