• 1401/09/27 - 12:21
  • - تعداد بازدید: 341
  • - تعداد بازدیدکننده: 327
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

هفتمین فن بازار ملی سلامت دی ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد

هفتمین همایش فن بازار ملی سلامت روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه امسال در سالن همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

9076.mp3 هفتمین فن بازار ملی سلامت دی ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر یونس پناهی با بیان این خبر، تصریح کرد: در این دوره از برگزاری همایش و فن بازار ملی سلامت بر نشست‌ها، پنل‌های تخصصی، مسابقه دانشجویی و برقراری زمینه تعامل بین پژوهشگران، فناوران، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تاکید ویژه‌ای شده است.

وی اظهار داشت: تشویق محققان و حمایت از استعدادهای درخشان گامی سودمند در راستای پویایی هر چه بیشتر تحقیقات کاربردی و محصول‌محور است و موجبات پیشرفت و خودکفایی کشور را فراهم می‌کند. برگزاری رویدادهای فن بازار به‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ فناوری و حمایت از طرح‌های فناورانه بسیار موثر خواهد بود.

همچنین معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تصریح کرد: از مهم‌ترین هدف‌های برگزاری فن بازارهای حوزه سلامت، حمایت از تولید دانش بنیان داخلی با گشودن پنجره‌های خرید سازمان‌های دولتی و عمومی بر محصولات تجاری سازی شده و موجود در بازار این نوع از محصولات است.

وی با اشاره به اینکه دو سال تاخیر در برگزاری این رویداد انگیزه شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان را برای حضور و مشارکت حداکثری افزایش داده است، عنوان کرد: فن بازار ملی سلامت، مرجع قابل‌اعتمادی برای انتقال اطلاعات میان متقاضیان و عرضه‌کنندگان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود و فضایی است که به طور اختصاصی زمینه را برای مشاوره و اطلاع‌رسانی صحیح در حوزه‌های فناوری سلامت فراهم می‌کند و در نقش یک استراتژی نوین در زمینه توسعه و انتقال فناوری زیستی در کشور به شمار می‌رود.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 9076
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید