• 1401/06/06 - 12:41
  • - تعداد بازدید: 301
  • - تعداد بازدیدکننده: 291
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران مطرح کرد:

همایش امام حسین (ع) و سلامت برای ارتقای تعهد در کنار تخصص دانشجویان پزشکی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران به تشریح پتانسیل های همایش امام حسین (ع) و سلامت برای ارتقای تعهد در کنار تخصص جهت دانشجویان پزشکی پرداخت.

4634.mp3 همایش امام حسین (ع) و سلامت برای ارتقای تعهد در کنار تخصص دانشجویان پزشکی
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران به تشریح پتانسیل های همایش امام حسین (ع) و سلامت برای ارتقای تعهد در کنار تخصص جهت دانشجویان پزشکی پرداخت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر محسن خالقیان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با بیان این مطلب عنوان کرد: همایش بین المللی امام حسین (ع) و سلامت با بررسی ابعاد وجودی شخصیت امام حسین (ع) و تبیین آن، می تواند راهگشای خوبی برای جوانان و دانشجویان لحاظ شود.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: دانشجوی تراز انقلاب اسلامی دانشجویی است که تخصص و تعهد را در کنار هم داشته باشد.
خالقیان گفت: برگزاری این چنین همایش هایی در تبیین ابعاد وجودی امام حسین (ع) کمک می کند تا دانشجویان پزشکی از این الگوی ناب به بهترین نحو استفاده کنند و در حرفه آینده شان بهره برداری کنند.
گفتنی است، نخستین همایش بین المللی امام حسین (ع) و سلامت در تاریخ 7 شهریور با محورهای مدیریت بهداشت و درمان در مراسم عزاداری امام حسین (ع)، نقش دانشگاه در سلامت زائران و عزاداران امام حسین (ع)، امام حسین (ع) احیای فرهنگ ایثار و فداکاری در سلامت، امام حسین (ع) سبک زندگی سالم و سیره تربیتی، امام حسین (ع) و یاران به عنوان الگوی سلامت، آموزه های بهداشتی در مکتب امام حسین (ع)، امام حسین (ع) و وقف در حوزه سلامت، امام حسین (ع) و سلامت اجتماعی، امام حسین (ع) و سلامت معنوی و امام حسین (ع)، دعا و شفا  در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.
پایان مطلب//
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 4634
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
علی رمضانپور
خبرنگار:

علی رمضانپور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید