• 1401/04/23 - 11:44
  • - تعداد بازدید: 1051
  • - تعداد بازدیدکننده: 947
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

همکاری موسسات معتبر علمی و مذهبی در همایش امام حسین (ع) و سلامت

نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران با چند موسسه معتبر علمی و مذهبی به منظور تشریح نحوه همکاری در همایش بین المللی «امام حسین (ع) و سلامت» برگزار شد.

3323.mp3 همکاری موسسات معتبر علمی و مذهبی در همایش امام حسین (ع) و سلامت

نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران با چند موسسه معتبر علمی و مذهبی به منظور تشریح نحوه همکاری در همایش بین المللی «امام حسین (ع) و سلامت»  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدنژاد چاوشی؛ رئیس مرکز توسعه پژوهش‌های بین رشته‌ای معارف اسلامی و علوم اسلامی در این نشست با اشاره به اولین تجربه همایش بین المللی امام حسین(ع) و سلامت، گفت: هدف امسال فرهنگ سازی است و ان شاء الله در سالهای آینده نیز این رویداد علمی ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی؛ مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز با ابراز خرسندی از برگزاری چنین همایشهای، به مضامین دعای عرفه اشاره کرد که در آن از بدن انسان صحبت شده است.

در ادامه شیخ رافد التمیمی؛ مدیر موسسه وارث الانبیا  با بیان اینکه رسالت موسسه انجام امور علمی، پژوهشی و تحقیقاتی پیرامون امام حسین (ع) است، اظهار کرد: موسوعه کلمات امام حسین (ع) و دائره المعارف الفبایی امام حسین (ع) و رد شبهات، موضوعات تخصصی در این موسسه بوده که هشتاد نفر به طور تمام وقت مشغول به کار پژوهشی هستند. همچنین یکی از جلدهای این کتب تالیف مرتبط با موضوعات پزشکی و امام حسین (ع) است.

در این نشست دکتر قلی زاده, مدیر کل پژوهش جامعه المصطفی (ص) و دکتر پرهیزکاری؛ مدیر پزوهشی دانشگاه معارف اسلامی با بیان اینکه پژوهش هایی در موضوع محورهای همایش در مراکز آنها انجام گرفته، برای هر چه باشکوهتر شدن همایش اعلام آمادگی کردند.

نشست هماهنگی همایش بین المللی امام حسین (ع) و سلامت در مرکز توسعه پژوهش‌های بین رشته‌ای معارف اسلامی و علوم سلامت سه شنبه بیست و یکم تیر 1401 با حضور رئیس مرکز توسعه پژوهش‌های بین رشته‌ای معارف اسلامی و علوم اسلامی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایران و نمایندگان موسسه های جامعه المصطفی (ص)، وارث الانبیا و دانشگاه معارف اسلامی برگزار شد.

همایش بین المللی امام حسین (ع) و سلامت با هدف تقویت معرفت حسینی، شهریور ۱۴۰۱ در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود و مهلت ارسال مقالات تا پایان تیرماه سال جاری است.

پایان مطلب//

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 3323
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
المیرا ترنیان
خبرنگار:

المیرا ترنیان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید