• 1401/09/03 - 10:22
  • - تعداد بازدید: 355
  • - تعداد بازدیدکننده: 344
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان فیروزگر مطرح شد

هوشمند سازی برنامه رییس جدید بیمارستان فیرزگر/ تراز مالی مثبت بیمارستان فیروزگر

رییس سابق بیمارستان فیروزگر از تراز مالی مثبت و سرپرست جدید از برنامه ریزی برای هوشمند سازی این مرکز درمانی قدیمی پایتخت خبر داد.

7875.mp3 هوشمند سازی برنامه رییس جدید بیمارستان فیرزگر/ تراز مالی مثبت بیمارستان فیروزگر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: دکتر عبدالرضا  پازوکی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران چهارشنبه دوم آذر 1401 در مراسم تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی فیروزگر اظهار کرد: بیمارستان فیروزگر تکیه گاه و باعث افتخار دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

 وی با بیان اینکه اقدامات انجام شده در این مرکز درمانی به عنوان الگو در سطح کشور مطرح است، افزود: یکی از مهم ترین مباحث، پیگیری برنامه های میان مدت و بلند مدت و توسعه ظرفیت این مجموعه است. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران از زحمات دکتر سعید صفری- رئیس پیشین تقدیر و برای دکتر محسن خالقیان- سرپرست جدید مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی فیروزگر آرزوی توفیق کرد.

دکتر سعید صفری- رئیس پیشین مرکز فیروزگر نیز در این مراسم گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمان تصدی مسئولیت ارائه و اظهار کرد: در حال حاضر بیمارستان با تراز مالی مثبت تحویل سرپرست جدید می شود.

وی ضمن تبریک به انتخاب شایسته دکتر خالقیان، افزود: دوران رشد و بالندگی من در بیمارستان فیروزگر سپری شده و در این مدت سعی کردم، مسیر بزرگان باتجربه مرکز فیروزگر را دنبال کنم.

در ادامه دکتر محسن خالقیان-  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و سرپرست جدید بیمارستان فیروزگر از حسن اعتماد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکر و عنوان کرد: بیمارستان فیروزگر یک مرکز پیشرو در کشور است و امیدوارم با هم اندیشی اساتید و همکاری مجموعه بتوانیم زمینه هوشمند سازی این مرکز را فراهم کنیم.

دکتر فرهاد زمانی از اساتید پیشکسوت و رئیس اسبق مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی فیروزگر نیز در این نشست از این مجموعه به عنوان خانواده بزرگ فیروزگر یاد کرد و افزود: همه اساتید و کارکنان این مرکز، تعلق سازمانی دارند و باید توجه داشت که پاسخگویی و مسئولیت پذیری دو اصل مهم در مدیریت بیمارستانی محسوب می شود.

در پایان، لوح تقدیر رئیس پیشین به دکتر صفری اهداء و حکم ابلاغ سرپرست جدید مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی فیروزگر به دکتر خالقیان تقدیم شد.

پایان مطلب//

 

 

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7875
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید