• 1401/09/28 - 14:36
  • - تعداد بازدید: 312
  • - تعداد بازدیدکننده: 309
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پایان ارزیابی و اعتبار بخشی دوره پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

ارزیابی و اعتبار بخشی دوره پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران پس از سه روز کاری به پایان رسید.

9135.mp3 پایان ارزیابی و اعتبار بخشی دوره پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالرضا پازوکی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران دوشنبه بیست و هشتم آذر 1401 در نشست پایانی ارزیابان اعزامی از سوی وزارت بهداشت اظهار کرد: این گونه ارزیابی ها به مسئولان دانشکده پزشکی کمک می کند که با کیفیت بهتر و توان بیشتر به وظیفه خود عمل کنند.

وی از دانشجویان به عنوان امانت های مردم یاد کرد و افزود: اساتید و کارکنان دانشکده ها مسئولیت بزرگی به عهده دارند و باید دانشجویان را برای خدمت به مردم در حوزه سلامت آماده کنند.

دکتر فهیمه سهیلی پور؛ رییس دانشکده پزشکی نیز گفت: نقد اعضای گروه ارزیابی را به عنوان هدیه می پذیریم و برای رفع مشکلات تلاش خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه از همکارانم در دانشکده پزشکی تشکر می کنم، افزود: فعالیتها و تلاش های اساتید و کارکنان این دانشکده بیش از آن چیزی است که منعکس می شود.

سهیلی پور با اشاره به اهمیت تکرار آموزش ها، خاطر نشان کرد: برای ارتقاء کمی و کیفی آموزش ها در دانشکده پزشکی نیازمند راهنمایی صاحبان اندیشه هستیم.

در ادامه این نشست اعضای گروه ارزیابی و اعتبار بخشی گزارش مختصری از بررسی مستندات، مصاحبه با ذینفعان و بازدید های میدانی خود در طول مدت حضور در دانشگاه علوم پزشکی ایران ارائه دادند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 9135
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید