• 1401/11/27 - 10:25
  • - تعداد بازدید: 512
  • - تعداد بازدیدکننده: 500
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پذیرش 104 مقاله در یازدهمین کنگره کشوری سوختگی/ برگزاری 11 سخنرانی آموزشی و 7 میزگرد در دو روز

دبیر علمی یازدهمین کنگره کشوری سوختگی با اشاره به برگزاری یازده سخنرانی آموزشی، یک کارگاه و هفت میزگرد در این کنگره، گفت: 104 مقاله از 130 مقاله ارسالی در یازدهمین کنگره کشور سوختگی به صورت شفاهی یا پوستر ارائه می شوند.

11625.mp3 پذیرش 104 مقاله در یازدهمین کنگره کشوری سوختگی/ برگزاری 11 سخنرانی آموزشی و 7 میزگرد در دو روز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر سیامک فرخ فرقانی پنج شنبه بیست و هفتم بهمن 1401 در مراسم افتتاحیه یازدهمین کنگره کشوری سوختگی، اظهار کرد: برنامه ریزی برای برگزاری این کنگره از خرداد 1401 آغاز شد و در این مدت نشست های کمیته های علمی و اجرایی به صورت منظم برگزار شدند.

وی افزود: در این کنگره دو روزه، یازده سخنرانی آموزش، یک کارگاه لایت تراپی و هفت پنل خواهیم داشت که دو پنل با محوریت شعار کنگره که دستاوردهای نوین دانش بنیان در سوختگی است، برگزار می شوند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: یکصد و سی مقاله به دبیرخانه یازدهمین کنگره کشور سوختگی رسیده که از این تعداد حدود یکصد مقاله پذیرفته شده اند.

وی یادآور شد: بیش از چهل داور با یازدهمین کنگره کشور سوختگی همکاری داشتند و حداقل سه داور هر مقاله را ارزیابی کردند.

فرخ فرقانی خاطرنشان کرد: علاوه بر داوری علمی، تمامی مقاله ها در مرکز تحقیقات سوختگی دانشگاه علوم پزشکی ایران از نظر رعایت اخلاق در پژوهش مورد بررسی مجدد قرار گرفتند و مقاله هایی که کد اخلاق نداشتند، حذف شدند.

دبیر علمی یازدهمین کنگره کشور سوختگی گفت: چهل و دو مقاله به صورت شفاهی و شصت و دو مقاله به صورت پوستر در این کنگره ارائه می شوند.

به گفته وی مدیریت سوختگی وسیع بر اساس کار تیمی، استفاده از فناوری های نوین در ترمیم زخم های سوختگی، مدیریت اسکار سوختگی، بررسی گایدلاین و کوریکولوم سوختگی، محصولات دانش بنیان در سوختگی، مراقبت در منزل و نقش خانواده در پذیرش بیمار سوخته میزگرد های علمی یازدهمین کنگره کشور سوختگی هستند.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 11625
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید