• 1401/07/26 - 10:56
  • - تعداد بازدید: 467
  • - تعداد بازدیدکننده: 453
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه های مهارت آموزی با هدف توانمند سازی بانوان در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

دانشگاه علوم پزشکی ایران کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی را باهدف توانمند سازی و شناسایی بانوان موفق برگزار می کند.

6374.mp3 کارگاه های مهارت آموزی با هدف توانمند سازی بانوان در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران‌؛ دکتر فاطمه رضوان مدنی- مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده در کارگاه آموزشی مهارت پایه برقراری ارتباط در نظام خانواده روز دوشنبه 25 مهر 1401 عنوان کرد: به منظور توانمند سازی بانوان دانشگاه در زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی و شناسایی افراد موفق، 6 کارگاه مهارت آموزی برگزار می شود.

دکتر رضوان مدنی با اشاره به تاریخچه ایجاد دفتر امور زنان و خانواده بیان کرد: در دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه‌ علوم پزشکی ایران اهداف مهمی در نظر گرفته شده که شامل ارتقاء سطح سلامت جسمی، روانی و اجتماعی بانوان و افزایش مشارکت آنها در سطح مختلف سیاستگذاری، تصمیم گیری و اجرا است و در راستای توانمند سازی بانوان،کارگروه ای برای برگزاری کارگاه های آموزشی و کسب مهارت های لازم تشکیل شده است.

مشاور امور زنان و خانواده با تاکید بر همکاری و مشارکت جمعی همه بانوان شاغل، هیئت علمی و دانشجو دانشگاه، خاطر نشان کرد: برای حفظ سلامت جسمانی بانوان، افزایش فعالیت های ورزشی و انجام غربالگری بیماری های غیرواگیر در دستور کار است و توسعه فضای مهدکودک های دانشگاه پیگیری می شود.

رضوان مدنی با بیان سیاست های قانون جوانی جمعیت، افزایش جمعیت سالمندی کشور را یک چالش اساسی دانست و بر موضوع فرزند آوری تاکید کرد.

در ادامه دکتر ساجده ریاضی- مشاور اجرایی ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به اهمیت حضور زنان یادآور شد: بانوان 62 درصد پرسنل ، حدود 56 درصد دانشجویان و 47 درصد هیئت علمی دانشگاه را شامل می شوند.

دکتر ریاضی از حمایت و نگاه ویژه رئیس دانشگاه خبر داد و افزود: باید از ظرفیت و توانایی های بانوان در تحقق اهداف استفاده بهینه شود.

گفتنی است دکتر مهدیه صالحی روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران  و مدرس گارگاه مهارت آموزی ، آموزش های لازم را در زمینه ارتباط موثر، همدلی، شناخت هیجانات وجرات ورزی به شرکت کنندگان ارائه داد.
پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 6374
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مرضیه  رهنورد
خبرنگار:

مرضیه رهنورد

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید