• 1401/12/01 - 09:20
  • - تعداد بازدید: 394
  • - تعداد بازدیدکننده: 379
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اردوی بهشت هشتم در مشهد مقدس ویژه دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران اردوی دانشجویی بهشت هشتم را در مشهد مقدس برگزار کرد.

11892.mp3 اردوی بهشت هشتم در مشهد مقدس ویژه دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، اردوی آموزشی_زیارتی بهشت هشتم از تاریخ 19 الی 25 بهمن 1401 با حضور 200 نفر از دانشجویان پسر برگزار شد.
این اردو در قالب دو گروه صد نفره و با همراهی حجت الاسلام والمسلمین انواری و حجت الاسلام والمسلمین معرفت در هتل ابرار مشهد برپا شد و دانشجویان چندین بار به صورت گروهی به پابوسی امام رئوف مشرف شدند.
از جمله برنامه های آموزشی فرهنگی این اردو، کارگاه ازدواج با حضور دکتر حبشی بود که با استقبال و رضایت صد در صدی حاضرین همراه بود.
همچنین از ویژه برنامه های این اردو، برنامه حرم گردی در صحن و سرای حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) بود که دانشجویان از موزه های آستان قدس رضوی بازدید کرده و در برنامه با صفا و معنوی شمیم رضوان که مختص آماده سازی گل های ضریح مطهر بود، حضور یافتند و در پایان، از گلهای متبرک و همچنین غذای حضرتی آستان قدس رضوی متنعم شدند.

از برنامه های تفریحی اردو، سرزمین موج های آبی و بازدید از آرامگاه فردوسی در طوس بود که استقبال و رضایت دانشجویان را به همراه داشت.

همچنین چندین مسابقه فرهنگی از جمله کتابچه های احادیث با عناوین: شرایط و موانع استجابت دعا و چند پیام از امام صادق(علیه السلام) و مسابقه سخنرانی با موضوعات حفظ حیا و عفت و شکرگذاری برگزار و به برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اعطا شد.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 11892
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید